کد خبر: 181197

تاخیر پرواز با چاشنی سوار شدن مسئولان

رئیس کمیسیون عمران مجلس با تخلف خواندن اقدام برخی ایرلاین ها در تاخیر پرواز برای سوار کردن یکی از مسئولان، گفت: تخلف ایرلاین ها در این حوزه خارج از نوبت رسیدگی می شود.
اتاق خبر 24

«محمدرضا رضایی» رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تخلف برخی ایرلاین ها در معطل نگه داشتن مردم جهت سوار کردن مسئولی دولتی یا بهارستان نشین در هواپیما، گفت: هیچ تفاوتی میان مردم عادی و مسئولان وجود ندارد و به این ترتیب این نوع معطل نگه داشتن مردم برای سوار شدن مسئولان به هواپیما مصداق تخلف است.

نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه معطلی مردم در هواپیما برای سوار شدن هیچ مسئولی در هیچ جایگاهی قابل پذیرش نیست، افزود: رئیس جمهور، وزیر، نماینده مجلس، استاندار یا هر مقام دیگر مجاز به سوار شدن پس از مردم عادی و معطل نگه داشتن آن ها نیست.

رضایی با بیان اینکه مجلس به شکایت مردم از چنین تخلفی خارج از نوبت رسیدگی خواهد کرد، تصریح کرد: هیچ هواپیمایی مجاز به دقیقه ای تاخیر با هدف سوار کردن مسئولی با هر جایگاهی نیست.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از هواپیمایی کشوری به عنوان ناظر بر عملکرد ایرلاین ها می خواهیم با این موارد به جد برخورد کرده و گزارشی در این باره به کمیسیون عمران مجلس ارایه کنند.

منبع: صبح شد


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.