کد خبر: 181155

ترافیک پرحجم و روان در مرزهای چهارگانه

رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: در حال حاضر ترافیک پرحجم و روان در محورهای ایلام به مهران، قصرشیرین به اسلام‌آباد غرب و خرمشهر به اهواز گزارش شده است.
اتاق خبر 24

سردار سیدتیمور حسینی رئیس پلیس راه راهور ناجا درخصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی به مرزهای خسروی، چذابه، شملچه و مهران اظهار داشت: کماکان همانند روزهای گذشته بار ترافیک قابل توجهی در محورهای مواصلاتی به مرزهای چهارگانه در جریان است. 

رئیس پلیس راه راهور ناجا تصریح کرد: ترافیک در محورهای ایلام به مهران، قصرشیرین به اسلام‌آباد غرب و خرمشهر به اهواز پرحجم و روان است.

وی به روند بازگشت زوار اشاره و اعلام کرد: روز گذشته تعداد ورودی زوار از مرزهای چهارگانه بیشتر از بار خروج بود؛ بنابراین تمهیدات لازم برای مدیریت و تسهیل در بازگشت زوار به مرحله اجرا گذاشته شد.

سردار حسینی، بحث تصادفات را دغدغه جدی پلیس راهور دانست و گفت: متأسفانه به دلیل خواب‌آلودگی، خستگی، عجله و شتاب که در انحراف به چپ خودنمایی می‌کند، افزایش تصادفات در محورهای مواصلاتی به مرزهای چهارگانه را شاهدیم. 

رئیس پلیس راه راهور ناجا به وقوع 2 تا 3 مورد تصادف جرحی در ساعات بامدادی امروز اشاره و خاطرنشان کرد: متأسفانه در این تصادفات بیش از 10 نفر مجروح شدند. 

منبع: جام نیوز