کد خبر: 178323

"گرانی خودرو" وزیر صنعت را به دردسر انداخت

علی اصغر یوسف‌نژاد عضو هیأت رئیسه مجلس 6 سؤال ملی نمایندگان مجلس از وزیر صمت را اعلام وصول کرد.
اتاق خبر 24

سؤال ملی سیدفرید موسوی، رضا انصاری، امیر خجسته، هاجر چنارانی، از رضا رحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام وصول شد.

سؤال ملی سیدفرید موسوی نماینده تهران از وزیر صنعت معدن و تجارت درباره اقدامات آن وزارتخانه در خصوص تعیین تکلیف مواد 7 تا 11 مصوبه اول خرداد 96 هیأت وزیران درباره بهبود فضای کسب و کار اولین سؤالی بود که از وزیر صنعت اعلام وصول شد.

سؤال ملی رضا انصاری نماینده مردم داراب در مجلس درباره عدم پایبندی شرکت خودروسازی سایپا به تعهدات پیش فروش خودرو از رضا رحمانی وزیر صمت سؤال دومی بود که رحمانی باید به آن پاسخ دهد.

سؤال ملی حجت‌الاسلام موسوی‌لارگانی از وزیر صنعت درباره علت اصرار به استمرار حضور بازنشستگان در وزارت صنعت معدن و تجارت و شرکت‌های تابعه سؤال سومی بود که رحمانی باید به آن پاسخ دهد.

سؤال ملی امیر خجسته نماینده همدان از وزیر صمت درباره عدم مهار قیمت خودرو سؤال چهارمی بود که باید رحمانی ضمن حضور در صحن علنی به آن پاسخ دهد.

سؤال ملی هاجر چنارانی از وزیر صنعت درباره برنامه این وزارتخانه درباره قطعه سازان داخلی سوال پنجمی بود که رحمانی باید به آن پاسخ دهد.

سؤال ملی امیر خجسته از وزیر صنعت درباره عدم توجه به حل مشکل قیمت‌های کاذب در صنعت خودرو سؤال ششمی بود که باید رحمانی در صحن علنی به آن پاسخ دهد.

 

 
منبع: خبرگزاری فارس

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.