کد خبر: 178302
یادداشت اتاق خبر24:

رژیم اسرائیل در آستانه نابودی

جمهوری اسلامی ایران تا چه زمانی صبر استراتژیک خود را حفظ میکند و به تهدیدات رژیم اسرائیل پاسخ نمی دهد؟
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

ایران بارها اعلام کرده و تأکید نموده است که آغازگر جنگ نخواهد بود اما اگر جنگی علیه جمهوری اسلامی شکل بگیرد، آنگاه با قدرت تمام مقابل تهاجم ایستادگی خواهد کرد و متجاوز را پشیمان خواهد نمود.

توانایی و توانمندی جمهوری اسلامی ایران در زمینه نظامی اکنون در شرایط بسیار بالایی قرار دارد که همین امر باعث عقب نشینی دشمنان شده و به آنها اجازه نداده تا بتوانند به ایران تعرض کنند.

پیشرفت های موشکی ایران در همه گزینه هایی که در فناوری موشکی وجود دارد تا جایی است که دشمنان را به وحشت انداخته است.

روز پنجشنبه بود که موشک پدافند هوایی باور 373 با حضور رئیس جمهور رونمایی شد و رسماً به یگان های موشکی پدافند هوایی پیوست.

آنگونه که کارشناسان خارجی به آن اعتراف کرده اند، این موشک ضد هوایی حتی از پاتریوت آمریکا و اس 300 روسیه پیشرفته تر و بالاتر است.

هدف قرار گرفتن پهپاد فوق پیشرفته آمریکا در آسمان خلیج فارس که وارد حریم هوایی کشورمان شده بود، با موشک سوم خرداد سرنگون شد و آمریکا نیز هیچ واکنشی به اقدام ایران از خود بروز نداد، چرا که می دانست هم پهپاد آمریکایی وارد حریم هوایی ایران شده بود و هم این که اگر پاسخ ایران را بدهد واکنش جمهوری اسلامی کوبنده خواهد بود.

کشورها و مردم دوست و همپیمان ایران در منطقه به گونه ای با جمهوری اسلامی ایران ارتباط دارند که در هر شرایطی از منافع جمهوری اسلامی ایران به خاطر دیدگاه ایدئولوژیکی که دارند دفاع می کنند. هم اکنون نیز اگر در یمن، سوریه و عراق جنگ و درگیری وجود دارد، به خاطر ایستادگی مردم و دولت این کشورها مقابل دشمنان مشترکی است که علیه جبهه مقاومت درگیری ایجاد کرده است.

برای همه متحدان و دوستان جمهوری اسلامی، جنگ علیه ایران از سوی رژیم آمریکا و رژیم اسرائیل جنگ علیه آنها محسوب می شود و متقابلاً جنگ علیه دوستان و متحدان جمهوری اسلامی ایران، جنگ علیه ایران است.

در هر دو حالت همراهی و اتحاد میان ایران و دوستان راهبردی در منطقه، در هر دو شکل وجود دارد.

از دلایل اصلی جنگ در سوریه، عراق و یمن، تضعیف جمهوری اسلامی ایران و تجزیه کشورهایی است که همپیمان و دوست ایران هستند.

چندی است که رژیم اسرائیل دست به اقدامات خطرناکی میزند که می تواند عواقب وخیمی برای این رژیم داشته باشد.
صهیونیست ها که پیش از آغاز جنگ در سوریه نیز، به این کشور حملات هوایی خود را داشتند، در زمان آغاز جنگ نیز به این حملات افزودند تا از پیروزی های سوریه و متحدانش مقابل تکفیری وهابی های داعش و دیگر تروریست ها جلوگیری کنند.

حضور ایران در سوریه برای رژیم اسرائیل وحشت آور است، به همین خاطر تلاش بسیاری را آغاز کرده تا بتواند نیروهای ایران را از سوریه وادار به خروج کند.

سوریه و عراق هر دو کشورهایی هستند که مستقیم با داعش در حال جنگ هستند، با وجود شکست های سنگین تروریست های تکفیری وهابی در این دو کشور، اما هنوز ته مانده های این گروه در حال جنگ و جنایت هستند.

سوریه همچنان مشغول جنگ با گروه های تروریستی در ادلب و دیگر مناطق است و به پیروزی های بزرگی دست یافته است، عراق نیز درگیر حملات گروه های تروریستی و عوامل بعثی در کشور است.

مخالفت ها و ضدیت با گروه حشدالشعبی که از سوی رژیم آمریکا و رژیم اسرائیل با شدت زیادی ادامه دارد، به ثمر نرسیده و این نیرو در حال تقویت خود است.

سران رژیم صهیونیستی به خوبی می دانند که اگر علیه ایران جنگی را آغاز کنند، نیروی مقاومت نه تنها در لبنان بلکه در عراق و سوریه نیز وارد عمل خواهند شد و پاسخ حملات اسرائیل را خواهند داد.

پاسخ به حجم گسترده ای از حملات به رژیم صهیونیستی برای تل آویو غیر ممکن خواهد بود و در کوتاه ترین زمان، نشانی از اسرائیل جعلی باقی نخواهد ماند.

چندی است برخی پایگاه ها و مواضع نیروهای مردمی در عراق و عمدتاً حشدالشعبی هدف حملاتی قرار می گیرد.

سران رژیم صهیونیستی این حملات را به خود نسبت می دهند و تهدید کرده و می کنند هر جا که مواضع ایران در آنجا باشد حمله می کنند.

نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی تهدید کرده؛ «هر کجا در خاورمیانه که لازم باشد به مواضع ایران حمله می‌کنیم.»

چنین سخنی تهدید آشکار به حمله نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران است، چنین اعترافاتی سندی دال بر جنگ افروز بودن این رژیم دارد، اما آیا مواضع حشد الشعبی از سوی رژیم اسرائیل هدف قرار گرفته است؟

اگر هم این حملات از سوی رژیم اسرائیل نبوده است ما از اعترافات نتانیاهو استقبال می کنیم چرا که مجوزی است برای پاسخ کوبنده به تل آویو.
 
روزنامه نیویورک تایمز به نقل از منابعی در دولت امریکا ادعا می کند که انفجارهای اخیر در قرارگاه‌های حشد شعبی در عراق، کار اسرائیل بوده است.

اگر رژیم صهیونیستی دست به چنین کاری زده باشد، باید به عواقب آن هم اندیشیده باشد چرا که رژیم اسرائیل چند جبهه را علیه خود گشوده است که اگر دستور پاسخ صادر شود، صهیونیست ها را یارای مقاومت نخواهد بود.

نوری مالکی رئیس ائتلاف دولت قانون عراق با هشدار به رژیم صهیونیستی اعلام کرد؛ اگر حملات این رژیم ادامه یابد عراق به میدان جنگی تبدیل خواهد شد که بیش از یک کشور از جمله ایران در آن شرکت خواهند کرد.
پذیرفتن حملات به سوریه و عراق از سوی سران رژیم صهیونیستی فرصتی است برای جبهه مقاومت تا از این فرصت بهترین بهره را ببرند و پاسخی کوبنده به رژیم صهیونیستی بدهند.

بر اساس اطلاعاتی که به دست آمده است، سران رژیم صهیونیستی حتی قصد دارند به مواضع نیروهای مردمی انصارالله در یمن حملاتی را انجام دهند.

پیروزی های بزرگ مردم یمن مقابل ائتلاف سعودی و شکست های سنگینی که رژیم سعودی متحمل شده، باعث گشته تا رژیم اسرائیل نیز به این جنگ ورود کند.

وزارت دفاع رژیم صهیونیستی در حال بررسی امکان حملات به خاک یمن است، نیروهای انصارالله یمن نیز با دریافت چنین تصمیم و خبری، آمادگی خود را برای پاسخ به عملیاتی شدن تهدیدات رژیم صهیونیستی اعلام کرده اند.

راهبرد جمهوری اسلامی ایران اکنون بر روی حمایت از مقاومت کشورهایی همچون سوریه، عراق و یمن مقابل همه تهدیداتی است که وجود دارد.

کمک های جمهوری اسلامی ایران در جایگاه رهبری جبهه مقاومت اسلامی پا برجاست، همه کشورهایی که در جبهه مقاومت ایستاده اند، از کمک های جمهوری اسلامی ایران برخوردارند، با وجود پیشرفت های دفاعی و نظامی ایران اسلامی؛ حزب الله لبنان، نیروهای مردمی عراق به ویژه حشد الشعبی و دولت این کشور، مقاومت فلسطین و البته مردم مظلوم یمن و نیروهای انقلابی انصارالله این کشور از حمایت های ایران برخوردارند چرا که آنها در خط مقدم جبهه مقاومت قرار دارند.

تقویت خط مقدم جبهه مقاومت سیاست راهبردی جمهوری اسلامی ایران است تا از تهدیدات رژیم اسرائیل بکاهد و سران آن را در شرایط وحشت نگهدارد.

اکنون نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی وحشت زده از توانمندی هایی است که حزب الله لبنان، انصارالله یمن، حشد الشعبی و سوریه دارند.

سران رژیم صهیونیستی باید به این هشدار توجه داشته باشند که حملات به دوستان جمهوری اسلامی ایران در منطقه، حمله به ایران محسوب می شود و با توجه به اعتراف رسمی نتانیاهو، این حق برای ایران اسلامی محفوظ است که پاسخ حملات را بدهد و خواهد داد.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.