کد خبر: 178010

اولین جشنواره سراسری " تمرینات معلق کودکان " برگزار می شود

اولین جشنواره سراسری " تمرینات معلق کودکان " روز جمعه 1 شهریور ماه ویژه کودکان و نوجوانان ۶ الی ۱۴ سال برگزار خواهد شد.
اتاق خبر 24

 اولین جشنواره سراسری " تمرینات معلق کودکان " روز جمعه 1 شهریور ماه از ساعت 16 الی 19  در مجموعه بوم باکس آ.اس.پ ویژه کودکان و نوجوانان ۶ الی ۱۴ سال برگزار خواهد شد.

جمله شغل کودکان بازی است؛ چراغ راه تمامی انجمن ها و گروه هایی شده که در حال حاضر با کودکان و نوجوانان در تعامل و ارتباط نزدیک هستند.

زمانی کودکان از فعالیتی لذت میبرند و آن را ادامه میدهند که در قالب بازی به آنها ارائه شود، در غیر این صورت دیر یا زود خسته شده و ترک فعل خواهند کرد.

کمیته تمرینات معلق با در نظر گرفتن این واقعیت و با هدف فرهنگسازی هرچه بیشتر در نحوه صحیح فعالیت های جسمانی کودکان و نوجوانان که آینده سازان ایران اسلامی هستند، شروع به فعالیت با دستگاه های تمرینات معلق کرده که بر پایه  تخصص تیمی است.

گفتنی است؛ گروهی متشکل از متخصصان حوزه ی بازی-ورزش کودکان و مدرسین و مربیان تمرینات معلق گرد هم آمده و اولین جشنواره سراسری " تمرینات معلق کودکان " را برنامه ریزی و طراحی کردند.

این سبک از تمرینات باعث میشوند کودکان با استفاده از مقاومت وزن بدن، درگیر شدن تعادل و سهولت در سخت و آسانتر کردن تمرینات، عضلات مرکزی قوی تری و عضلات ثبات دهنده کارآمد داشته باشند، در نتیجه درصد احتمال آسیب های مفصلی و آسیب به بافت های نرم به شدت کاهش خواهد یافت.

شایان ذکر است؛ مجموعه بوم باکس آ.اس.پ در اتوبان کردستان تقاطع حکیم واقع شده است.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.