کد خبر: 176162
وزیر راه و شهرسازی:

آزاد راه همت_کرج در هفته دولت افتتاح می‌شود

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افتتاح آزادراه همت_کرج در هفته دولت گفت: آزادراه تهران_شمال هم طبق برنامه زمان‌بندی در حال اجرا است و در موعد مقرر به افتتاح می‌رسد.
اتاق خبر 24

محمد اسلامی، در حاشیه بازدید از آزادراه همت – کرج با بیان اینکه این یک پروژه ملی و گره‌گشای مهمی در ترافیک اتوبان تهران_کرج است، گفت: این پروژه برای مردم به ویژه ساکنان استان تهران، البرز و مازندران بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند ترافیک منطقه را کاهش دهد.

وی افزود: در حال حاضر این پروژه مطابق زمان‌بندی در حال اجرا است و پیشرفت خوبی دارد و تنها مشکل در اجرا بحث معارضین است که هر روز به یک معارض بر سر اجرای این پروژه برخورد می‌کنیم.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در حال حاضر یکی از مهمترین معارضین آزادراه تهران_کرج، دکل فشار قوی برق است، گفت: این دکل باید از مسیر خارج و جابجا شود، از همین روی در حال رایزنی با وزارت نیرو برای انتقال این دکل هستیم.

اسلامی با اشاره به زمان افتتاح این پروژه اظهار داشت: اراده ما این است که آزادراه همت_کرج در هفته دولت به افتتاح برسد چرا که هیچ مشکل فنی برای اجرا نداریم و تنها بحث، معرضان مطرح است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ۲۵ پروژه آزادراهی به طول ۱۱۰۰ کیلومتر در حال اجرا است، گفت: پیشرفت خوبی در پروژه‌های آ‌زادراهی شاهد هستیم و تمام این پروژه‌ها فعال هستند که مهمترین آن‌ها در پایتخت آزادراه کنار گذر جنوبی تهران است که آبیک را به چرم شهر متصل می‌کند؛ بنابراین بخش قابل توجهی از ترافیک وارد پایتخت نخواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: آزادراه تهران_شمال هم طبق برنامه زمان‌بندی در حال اجرا است و در موعد مقرر به افتتاح می‌رسد.
 

منبع: میزان

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.