کد خبر: 176008
یادداشت اتاق خبر 24:

نمایش شکوه و عظمت اقتدار ایران

همه فعل و انفعالاتی که میان آمریکا و ایران در حال رد و بدل شدن است، عظمت، اقتدار، توانمندی، قدرت و صلابت جمهوری اسلامی ایران را می رساند.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

جمهوری اسلامی ایران می رود تا به یک قدرت برتر در منطقه و دنیا تبدیل شود، هر چند اکنون نیز تبدیل شده است و همین اتفاق است که رژیم هایی چون آمریکا را نگران کرده است.

سال ها پیش بود که هنری کیسینجر تئوریسین معروف آمریکا که نظریه های او در دولت های ایالات متحده دکترین سیاسی، نظامی و حتی اقتصادی است، پیش بینی کرده بود که ایران برای بازآفرینی امپراتوری بزرگ ایران بر اساس و چارچوب اسلامی تلاش می کند.

کیسینجر اعتقاد دارد که احیای امپراتوری ایران اسلامی حتی از داعش برای آمریکا، منطقه و دنیا نیز خطرناکتر است!

روشن بود که هنری کیسینجر که یک یهودی صهیونیست است، چرا چنین پیش بینی از آینده ایران می کرد.

هدف اصلی او تشدید ایران هراسی در میان رژیم های منطقه و سپس تشکیل ائتلافی علیه جمهوری اسلامی ایران بود.

هراندازه که جمهوری اسلامی ایران قدرت افزایی کند، رژیم صهیونیستی نیز به سقوط نزدیکتر می شود.
به واقع ایران در صدد بازآفرینی امپراتوری باستانی خود نبوده و نیست، بلکه انقلاب اسلامی ایران پس از 40 سال تأثیر و نفوذ خود را بر مردم مسلمان منطقه و جهان گذاشته بدون آن که بخواهد آن را به زور سرنیزه و جنگ به مردم مسلمان و حتی آزادی خواهان جهان تحمیل کند.

هر چند ترس و وحشت هنری کیسنیجر بجا است، چرا که جمهوری اسلامی ایران با قدرت افزایی و گسترش نفوذ در منطقه و پذیرش اعتقادی از سوی مردم مسلمان، در حال شکل دادن به یک جبهه بزرگ ضد استکباری و ضد نظام سلطه است که دنیا را درگیر خواسته های خود کرده است.

آیا رژیم و کشوری را سراغ دارید که آمریکا را تا این اندازه تحقیر کرده باشد بدون این که جرأت اقدام نظامی را علیه جمهوری اسلامی ایران داشته باشد؟

آمریکا خود را ابرقدرت می داند، ابرقدرتی که تصور می کند پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، جهان تک قطبی شده و تنها ابر قدرت جهان آمریکا است.

جمهوری اسلامی ایران با وجود مشکلات اقتصادی که از ضعف مدیریت در این زمینه سرچشمه میگیرد، با این وجود توانسته بسیار خوب مقابل تحریم های اقتصادی و ضعف مدیریت در اقتصاد کشور ایستادگی کند و اگر هر کشوری به جز ایران بود، می توان ادعا کرد تاکنون از بین رفته بود.

با وجود مشکلات اقتصادی اما همچنان وضعیت معیشتی کشور در شرایط مطلوبی قرار دارد و این شرایط با وجود مقاومت از سوی مردم جمهوری اسلامی ایران، رو به پایان است.

نشانه های پایان یافتن مشکلاتی که دو عامل تحریم های آمریکا و ضعف در مدیریت باعث آن شده، بحرانی نشدن وضعیت سیاسی و اجتماعی کشور است که آمریکایی ها با همه وجود تلاش داشتند که آنگونه شود.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار ائمه جمعه سراسر کشور  تأکید کردند: «خوشبختانه ملت و نظام، عظمت و اقتدار و ثبات خود را به دنیا نشان داده‌اند و به دشمنان تحمیل کرده‌اند.
اقتدار روز افزون جمهوری اسلامی در مقابل چشمان حسرت‌زده‌ی دشمنان، نشانه‌ی بی‌تردیدِ حمایت خداوند متعال از انقلاب اسلامی و ملت ایران است.»

رهبر انقلاب اسلامی با ابراز خرسندی از دل بریدن ملت و مسئولان از بیگانگان افزودند: به برکت این دل بریدن، کشور از درون در حال جوشیدن است و این حرکت تحسین‌برانگیز حتماً به موفقیتهای بیشتری منجر خواهد شد.

ایشان در همین دیدار به توانمندی نظامی کشورمان اشاره کردند و فرمودند؛«توانمندی‌های افتخارآفرین دفاعی کشور نتیجه‌ی فشارها و دل بریدن از بیگانگان در دوران دفاع‌مقدس است و حرکت کنونی نیز به برکت تکیه بر خود در زمینه‌های مختلف از جمله اقتصادی به نتایج مهمی خواهد رسید.‌»

و اکنون ‌همگان می بینند که جمهوری اسلامی ایران قدرت و اقتدار خود را به دشمن تحمیل میکند بدون آن که این دشمن بتواند پاسخ دهد.

بی توجهی به فشارهای اقتصادی و سیاسی آمریکا و اروپا در ماجرای توافق هسته ای و کاهش گام به گام تعهدات ایران در قبال بدعهدی آمریکا و اروپا در برجام، سرنگون کردن پهپاد فوق پیشرفته آمریکایی با موشک سوم خرداد که ساخت ایران است، توقیف نفتکش متعلق به بریتانیای کبیر که زمانی نه چندان دور ایران جولانگاه مستشاران انگلیس بود و بسیاری اقدامات دیگر که ابرقدرت هایی مانند آمریکا هیچگاه تصور آن را هم نداشتند، نشانه های اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

اکنون اگر نیروی دریایی انگلیس اقدام به راهزنی دریایی و توقیف کشتی نفکش ایرانی می کند، ایران نیز مقابله به مثل کرده و بر اساس قاعده مقابله به مثل در حقوق و قوانین بین الملل، به اقدام انگلیس در دزدی دریایی پاسخ داده حال آن که کشتی نفتکش انگلیسی مرتکب تخلف نیز شده است، قدرت بلامنازع ایران را اثبات می کند.

همه آنچه که اکنون در پاسخ به اقدامات دشمنان انجام می شود، نشان قدرت و اقتداری است که به واسطه انقلاب اسلامی و مقاومت 40 ساله مردم ایران به دست آمده است و ادامه این راه، نوید روزهای درخشانی را می دهد، روزهای درخشانی که چندی به آن نمانده است.

آمریکا اگر می توانست، پهپاد ایران که از ناو ارتش این رژیم در آبهای خلیج فارس فیلم برداری و عکس برداری کرد، سرنگون می گرد، انگلیس اگر توان داشت، با ناوهای مستقر خود در خیلج فارس از توقیف نفتکش متعلق به خود جلوگیری می کرد، انگلیسی ها اگر جرأت دارند یک نفتکش ایرانی را در آبهای خلیج فارس توقیف کنند.

 


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.