کد خبر: 175776

بازی با تیم ملی محک خوبی برای تیم امید بود

محمدمهدی مهدی‌خانی، بازیکن تیم فوتبال امید گفت: تیم ملی و تیم امید انگیزه زیادی داشتند، بازی محکمی انجام دادند و این محک خوبی برای تیم ما بود.
اتاق خبر 24

محمدمهدی مهدی‌خانی، در خصوص دیدار تدارکاتی تیم ملی بزرگسالان و تیم امید اظهار داشت: به نظرم بازی خوبی بود و نتیجه هم همینطور. دو تیم انگیزه زیادی داشتند، بازی محکمی انجام دادند و این محک خوبی برای تیم ما بود.

وی در مورد اینکه آیا بهتر نبود یک بازی بین‌المللی برای تیم امید تدارک دیده می‌شد، گفت: مسلما بازی دوستانه خارجی بهتر است، اما چون تیم ملی بزرگسالان هم شرایط خوبی داشت مطمئنا این بازی هم به ما کمک می‌کند.

بازیکن تیم فوتبال امید در مورد وضعیت باشگاهی خود در تیم شهرخودرو مشهد تصریح کرد: الان در مراحل آماده‌سازی و برگزاری اردوها هستیم و امیدوارم بتوانیم با تمرینات خوبی که انجام می‌دهیم با قدرت لیگ را شروع کنیم.

مهدی‌خانی در مورد اینکه در آستانه جدایی از تیم شهرخودرو مشهد بود اما در نهایت در این تیم ماندنی شد، تصریح کرد: من یک سال دیگر با شهرخودرو قرارداد دارم و تصمیم گرفتم فصل پیش‌رو را هم زیر نظر گل‌محمدی کار کنم. ان‌شاءالله که بتوانیم فصل درخشانی را سپری کنیم و من هم عملکرد خوبی داشته باشم.

منبع: میزان