کد خبر: 175241

استقلالی‌ها به این مربی امیداور باشند

آندره استراماچونی سرمربی ایتالیایی و جوان آبی پوشان در بدو حضورش در این تیم توانست از هواداران نمره قبولی گرفته و خودش را در دل آنها جا دهد.
اتاق خبر 24

پس از کنار گذاشتن وینفرد شفر از هدایت آبی‌ها، مدیران این مجموعه سرانجام با استراماچونی ایتالیایی به توافق رسیدند و وی عملاً از ابتدای تیرماه تمرینات و هدایت استقلال را بر عهده گرفت.

این مربی ۴۳ ساله از همان روزهای آغازین کارش توانست در دل هواداران استقلال جا بگیرد و آنها را امیدوار کند. بسیاری از کارشناسان و پیشکسوتان این تیم هم معتقدند اگر باشگاه بتواند امکانات لازم و زیر ساخت‌های مناسب را برای این مربی فراهم کند، احتمال اینکه آبی‌ها بعد از سال‌ها با «استرا» قهرمان شوند زیاد است.

استراماچونی که با یک کادر خلوت و سبک کارش را با آبی‌ها آغاز کرد، با گذشت دو هفته از حضورش در تمرینات اتفاقات خوبی را برای این تیم رقم زد که شاید شاخص ترین آن، بازگرداندن نظم و انضباط به اردوی آبی است.

سرمربی جوان اما باتجربه آبی پوشان با اولین بی انضباطی تیمش به شدت برخورد کرد و مقابل سه بازیکن این تیم ایستاد تا نشان دهد در بحث انضباط تیمی و فردی با هیچ بازیکنی شوخی ندارد.

این روزها بازیکنان استقلال بدور از حاشیه و با جدیتی بیشتر از همیشه در تمرینات استراماچونی حضور دارند و هواداران این تیم هم امیدوارند تا با این شرایط حتی بدون حضور چند ستاره، بهتر از سالهای گذشته نتیجه بگیرند.

منبع: خبرگزاری مهر