کد خبر: 174778

پخش تصاویر نامادری در اینستاگرام به بهانه انتقام

نامادری‌ام رفتار مناسبی با من در دوران کودکی نداشت و مرا بارها مورد آزار و اذیت قرار داده بود و همین موضوع انگیزه‌ای شد که بعد از گذشت این سالهای سخت، به فکر انتقام‌گیری از او بیفتم.
اتاق خبر 24

مدتی قبل خانمی جوان با طرح شکایتی به پلیس فتا تهران بزرگ اعلام کرد که تصاویر خصوصی‌اش در فضای مجازی منتشر شده است.

شاکی در اظهاراتش به مأموران گفت: فردی ناشناس به من عناوین و صفتهای ناروایی را نسبت داده و تصاویر از من در اینستاگرام منتشر کرده که از وی شکایت دارم.

با شروع تحقیقات پلیسی، بررسی و پایش مستندات منتشر شده در شبکه اجتماعی اینستاگرام، این فرضیه مطرح شد که متهم با شاکی نسبت نزدیکی دارد و به احتمال زیاد با انگیزه انتقام‌گیری از وی دست به چنین اقدامات مجرمانه‌ای زده است.

با این حال هیچ ردپایی از متهم به دست نیامد و شاکی نیز اعلام کرد که به هیچ فردی شک ندارد، در نهایت مشخص شد شاکی مسئولیت فرزند همسر خود را نیز به عهده گرفته که در ادامه مدارک و دلایلی نیز علیه فرزند همسرش به دست آمد.

با هماهنگی دادسرای مبارزه با جرایم رایانه‌ای، موضوع به پدر متهم اطلاع داده شد و او به همراه فرزندش در پلیس فتا تهران بزرگ حاضر شدند.

در نهایت متهم به ارتکاب جرم اعتراف کرد و گفت: پدرم سالها پیش مادرم را طلاق داد و با مجدداً ازدواج کرد، همسر دوم پدرم (نامادری‌ام) رفتار مناسبی با من در دوران کودکی نداشت و مرا بارها مورد آزار و اذیت قرار داده بود و همین موضوع انگیزه‌ای شد که بعد از گذشت این سالهای سخت، به فکر انتقام‌گیری از او بیفتم.

وی افزود: به همین دلیل در فضای مجازی اقداماتی را علیه او انجام دادم و حالا از کارم پشیمانم و به خود می‌گویم ای کاش همان موقع با پدرم در رابطه با رفتارهای نامادری‌ام صحبت می‌کردم تا کار به اینجا نکشد.

سرهنگ تورج کاظمی؛ رئیس پلیس فتا پایتخت با اعلام این خبر گفت: تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.