کد خبر: 174417

تامین مسکن برای نیروهای مسلح در اولویت است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح :تامین مسکن برای نیرو‌های مسلح همیشه جاری است و ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی به برنامه‌های جاری نیرو‌های مسلح اضافه می‌شود .
اتاق خبر 24

امیر سرتیپ امیر حاتمی در مراسم امضا تفاهم نامه ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی با بیان اینکه مسکن دغدغه‌ای مهم برای اقشار جامعه است، گفت: ساخت مسکن برای دولت و شخص ریاست جمهوری در اولویت قرار دارد و نیرو‌های مسلح تلاش می‌کنند تا به این موضوع کمک کنند.
وی ادامه داد: نیرو‌های مسلح جزو افراد زحمت کشی هستند که بی ادعا و بدون سرو صدا سخت‌ترین کار‌های جامعه را انجام می‌دهند و همچنین کارکنان نیرو‌های مسلح امنیت سازان کشور هستند که با در دست گرفتن جانشان که عزیز‌ترین سرمایه شان است در کشور خدمت می‌کنند.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح تصریح کرد: براساس این تفاهم نامه همه مجموعه‌های نیرو‌های مسلح از تمام ظرفیت‌های خود استفاده می‌کنند تا به تامین مسکن کمک کنند همچنین از ظرفیت‌های وزارت مسکن و بانک‌ها استفاده خواهد شد تا این امر محقق شود.
وی افزود: حتما از ظرفیت‌ها برای تولید مسکن برای مردم استفاده خواهد شد و به رونق تولید واشتغال کمک خواهد شد تا با همکاری صمیمانه در این ۲ سال باقی مانده از دولت، گام موثری برای تامین مسکن برداریم.
وی ادامه داد: کارگروه مشترکی برای ساخت ۱۰۰ هزار واحد وجود دارد که از یک طرف نیاز‌ها را برطرف می‌کند و از طرفی برای ساخت واحد‌ها تعاملات را با سایرین برقرار می‌کند.
وی بیان کرد:این تفاهم نامه ۳ ساله است، اما همه عزم خود را جزم کردیم تا اکثریت کار در ۲ سال باقی مانده دولت انجام شود. تامین مسکن، تابع مولفه‌های متعددی است که تلاش می‌کنیم مراحل اختصاص زمین، کسب مجوز ساخت و اماده سازی به سرعت انجام شود.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح گفت: ما طرح کلی تری در نیرو‌های مسلح برای مسکن دار شدن کارکنان داریم که بخشی از طرح حکمت است تا کارکنان با ۱۵ سال خدمت بتوانند صاحب خانه شوند و اکنون عقب افتادگی در این طرح با ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی جبران می‌شود.

 

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.