کد خبر: 174358

فرشاد جانشین بشار رسن در پرسپولیس!

پرسپولیس در روزهایی که هنوز تکلیف سرمربی آینده این تیم مشخص نیست تلاش هایی را در نقل و انتقالات آغاز کرده و برخی نام ها هم مطرح شده اند.
اتاق خبر 24

فرشاد احمدزاده هافبک شماره ۱۰ و سابق پرسپولیس بعد از بازگشت از لهستان، یکی از گزینه‌های تیم سابقش به حساب می‌آید. احمدزاده که گفته می‌شد از سپاهان و تراکتورسازی نیز پیشنهاد داشته، در صورتی به پرسپولیس خواهد پیوست که هافبک عراقی این تیم قراردادش را تمدید نکرده و جدا شود. بشار رسن هافبک تهاجمی و شماره ۵ پرسپولیس، بازیکنی است که در لیست برانکو و یحیی گل محمدی نامش وجود دارد و پرسپولیسی‌ها به دنبال تمدید قرارداد او هستند.
بشار هم پیش از این از تمایلش برای ادامه بازی در پرسپولیس گفته بود و تا الان این احتمال هست که او فصل آینده را هم با این تیم باشد. با این وجود و با توجه به اینکه احمدزاده سابقه همکاری با گل محمدی را در زمان حضور او در پرسپولیس دارد گفته می‌شود در صورتی که پرسپولیس به هر شکل با بشار به توافق نرسد آن وقت گزینه اصلی این تیم شماره ۱۰ سابق خواهد بود.
نکته قابل توجه اینجا است که هنوز تکلیف سرمربی فصل بعد پرسپولیس مشخص نشده و انتخاب سرمربی می‌تواند خیلی از معادله‌های مجهول حال حاضر را حل کند.
منبع: ورزش 3