کد خبر: 172957

مدیران استقلال تهدید شدند

عده‌ای سودجو با مقاصدی خاص برای مدیران ارشد استقلال از طریق پیامک یا شبکه‌های اجتماعی پیام می‌فرستند و آن‌ها را تهدید می‌کنند.
اتاق خبر 24

لیگ برتر تمام شده، ولی مدیران استقلال درگیر دغدغه بسیار مهمی تحت عنوان جذب سرمربی جدید و به تبع آن، انتخاب بازیکنان مناسب برای فصل آینده هستند.

این مسئله در پاره‌ای اوقات اساساً به دردسری برای مدیران ارشد بدل شده و کار حتی به جا‌های باریک نیز کشیده شده است!

براساس خبر‌های رسیده، عده‌ای از هواداران برای مدیران باشگاه پیامک فرستاده و به آن‌ها بهترین شیوه تاکتیکی از منظر خود را ارائه می‌کنند! انگار آن‌ها باید به جای سرمربی تصمیم بگیرند! همچنین عده‌ای هم با مقاصد خاص برای مدیران ارشد استقلال از طریق پیامک یا شبکه‌های اجتماعی پیام می‌فرستند و آن‌ها را تهدید می‌کنند که برای جذب سرمربی جدید استقلال باید حتماً منافع خاصی را منظور کنند!

آن‌ها گاهی اوقات حتی مدیران استقلال را به اشکال مختلف تهدید هم می‌کنند که اگر مربی موردنظر آن‌ها را جذب نکنند، کاری خواهند کرد که روی سکو‌های استادیوم آزادی علیه آن‌ها شعار بدهند.

حتی برای یکی از مدیران نوشته‌اند اگر در پروسه جذب سرمربی نظرشان اعمال نشود، کاری می‌کنند همان اتفاقی که در هفته‌های پایانی لیگ هجدهم علیه مدیران ارشد وزارت ورزش رخ داد در مورد مدیران استقلال رخ بدهد!

منبع: خبر ورزشی


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.