کد خبر: 172900

معرفی خودرو‌های لاکچری به مراجع قضایی بخاطر تکرار تخلف

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از طرح برخورد با دور درور خودرو‌های لاکچری در برخی از نقاط شهر تهران خبر داد.
اتاق خبر 24

سردار محمدرضا مهاندار اظهار داشت: بحث دور دور همیشه همراه با آلودگی صوتی، ایجاد مزاحمت و ترافیک‌های مصنوعی در سطح شهر تهران بوده و از آنجایی که همیشه مردم توقع ایجاد امنیت و آرامش در شهری مثل تهران را از نیروی انتظامی دارند طرح برخورد با پدیده دور دور را از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز کردیم.

وی در ادامه افزود:با توجه به اینکه شب‌ها بعد از افطار عده‌ای از مردم قصد دارند برای خرید و یا برای زیارت به اماکن متبرکه مراجعه کنند، به همین منظور به دلیل ایجاد امنیت و تسهیل در رفت و آمد شهروندان طرح برخورد با دور دور شروع شد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه طرح برخورد با رانندگان متخلف فقط مخصوص خودور‌های لاکچری نیست اضافه کرد:در موضوع پدیده دور دور خودر‌وهای لاکچری بیشتر هستند و از آنجایی که اطلاعات این خودرو‌ها توسط همکاران بنده ثبت می‌شود با خودرو‌های متخلف برخورد می‌کنیم.

وی اضافه کرد:رانندگان این خودور‌ها را احضار و خودرو‌های آن‌ها توقیف شده است. در این بخش برخی از خودرورهای لاکچری که تکرار تخلفات داشتند به مراجعه قضایی معرفی شدند تا با برخورد با این متخلفان مردم احساس امنیت بیشتری در جامعه داشته باشند.

منبع: خبرآنلاین

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.