کد خبر: 172451

قهرمان واقعی لیگ استقلال است

دروازه‌بان استقلال گفت: وقتی به اندازه کافی در حقم ظلم شد تا از جام جهانی و جام ملت‌های آسیا بازبمانم با خودم عهد کردم بمانم و بجنگم تا درس ایستادگی پس بدهم.
اتاق خبر 24

استقلال فصل را با عنوان سومی به پایان رساند تا با کسب سهمیه آسیا کمی از درد‌های طرفداران را کاهش دهد. سیدحسین حسینی دروازه‌بان آبی‌ها بعد از اینکه روز‌های پایانی فصل را به عنوان مرد اول چهارچوب استقلال گذراند بعد از بازی با سپیدرود حرف‌هایی بر زبان آورد که نشان می‌داد همچنان از تصمیماتی که سرمربی آلمانی سابق و دستیارانش در قبال او اتخاذ کردند، دلخور است. حسینی گفت: «فصل خیلی سختی بود.

از همان اردوی ترکیه مشخص بود فصل سخت است. در اردو هر کس به دنبال اهداف خودش بود از همین رو می‌دانستیم قرار است فصل سختی پیش رو داشته باشیم».
او ادامه داد: «نمی‌خواهم زیاد بحث را باز کنم ولی در اردوی ترکیه، یکی به فکر بود تیم را به آلمان ببرد و بازی برگزار کند تا یک پولی به جیبش برود. در همین حد بیشتر نمی‌خواهم صحبت کنم».
سیدحسین در ادامه پرده از رازی برداشت که نزدیک به یک سال پیرامون آن صحبت می‌شد، اما کسی تأیید نمی‌کرد.

«من با آقای شفر مشکلی ندارم. خیلی‌ها دوست داشتند تیم را به آلمان ببرند و دنبال این بودند که پولی به جیبشان برود. مدیرعامل تغییر کرده بود و چند بازیکن از تیم رفته بودند. مسلماً پول بود ولی به تیام و جپاروف ندادند که بمانند. حال بگردید ببینید پول به چه کسی رسید و سر چه کسانی کلاه رفت!»
این بازیکن در خصوص شایعه معاوضه اش در نیم‌فصل از سوی شفر و دستیارانش نیز صحبت کرد و افزود: «گفتم نمی‌خواهم زیاد وارد بحث‌هایی شوم که گذشته و ضربه اش را من و استقلال با هم خوردیم. در خصوص این سؤال هم باید بگویم وقتی به اندازه کافی در حقم ظلم شد تا از جام جهانی و جام ملت‌های آسیا بازبمانم با خودم عهد کردم بمانم و بجنگم تا درس ایستادگی پس بدهم. خوشحالم روسیاهی این ماجرا ماند به زغال!»
حسینی در پایان گفت: «نه کسی تهدیدم کرد نه چیز دیگر. وقتی بازیکنان به خاطر فرهاد مجیدی تصمیم گرفتند به اردو بروند همه قبول کردیم. البته خیلی حیف شد که فصل با قهرمانی به پایان نرسید گرچه اگر داوری‌های نادرست را کنار بگذارید استقلال قهرمان واقعی لیگ است».

منبع: خبر ورزشی

 


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.