کد خبر: 172022
یادداشت اتاق خبر 24:

مراقب خودزنی آمریکا باشیم

ما از جنگ دوری می کنیم، اما اگر رژیمی علیه ایران اسلامی وارد جنگ شود، قاطعانه پاسخ آن گستاخی را خواهیم داد.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

جنگ مذموم است، ویرانی و تلفات جانی دارد، هر کشوری که دچار جنگ شود، باید سال ها درگیر آن باشد و پس از پایان نیز باید به بازسازی ویرانه های جنگ بپردازد.

آغازگر هیچ جنگی نخواهیم بود، اما تهدید را هم نمی پذیریم، تهدیدی که باعث تحدید میشود و تحریم اقتصادی را رقم میزند.

ایران با توانمندی های بسیار بالای خود قدرت دفاع و تهاجم را هم دارد، دفاع از سرزمین و منافع ملی و آنگاه تهاجم به مهاجمی که می خواهد امنیت سرزمین جمهوری اسلامی ایران را به هم بریزد.

جمهوری اسلامی ایران دست و پا بسته نیست، حتی آن زمان که عراق به ایران حمله کرد، توانست از خود دفاع کند و متجاوز را به شکست برساند. دست خالی و بدون سلاح های پیشرفته چنین اتفاقی افتاد.

پس ایران توانمند است، برای جمهوری اسلامی و مردم این سرزمین، دفاع، مقدس است، اگر جنگی سر بگیرد و دشمن دست از پا خطا کند، ایران جنگ را عقیدتی و مکتبی می داند.

جنگ مکتبی، مقدس است، چرا که برای حراست از آرمان های انقلاب اسلامی، سرزمین مقدسی که انقلاب آن زمینه ساز ظهور منجی عالم مهدی موعود(عج) است و باعث هراس و وحشت در اردوگاه و پایگاه رژیم ها و کشورهایی شده است که سال ها مسلمانان را قتل عام کرده اند و جهان اسلام را به اسارت برده اند.

دشمن در پی جنگ با چنین مکتب و ایدئولوژی نیست، میداند که سربازان چنین مکتبی، شهادت را برای خود رستگاری می دانند که وعده خداوند است، جنگ با عقیده برای دشمنی همچون آمریکا و دیگر نوچه های این رژیم، هزینه سنگینی خواهد داشت و می دانند که آسان نخواهد بود بلکه بسیار سخت و دشوار است.

اما با علم به این که می دانیم آمریکا به خاطر منافع خود دست از پا خطا نخواهد کرد، نباید آمادگی خود را از دست بدهیم یا غفلت کنیم و به خاطر داشتن قدرت و توان مقابله با دشمنی همچون آمریکا هوشیار نباشیم.

مقابل چنین دشمنی، باید همیشه بیدار و هوشیار بود، کوچکترین غفلت یا چشم بر هم گذاشت، کافی است تا آمریکا از این فرصت بهره ببرد و وارد عمل شود.

آمریکا خواهان جنگ نیست، اما جنگ طلب است، ایالات متحده در پی آن است تا بتواند بهانه ای بتراشد برای آغاز جنگ، جنگ بدون بهانه برای کاخ سفید هزینه بیشتری دارد.

کارنامه سیاه رژیم آمریکا، نمونه های زیادی در خود دارد که برای آغاز یک جنگ هزینه های زیادی را متقبل شده تا بتواند دیگر همپیمانان را با خود همراه کند، یا شورای امنیت سازمان ملل را نیز ترغیب تا با او همراه شوند.

ماجرای حمله به عراق و سرنگونی صدام با یک پرونده سازی از سوی آمریکا آغاز شد، نابودی صدام برای جمهوری اسلامی ایران یک پیروزی دیگر بود، آن هم به دست رژیمی که در دوران جنگ ایران و عراق حامی صدام بود. «عدو سبب خیر شود گر خدا بخواهد» مصداق صادق سرنگونی صدام به دست حامی اصلی او آمریکا است.
ما هستیم؛ مقتدر و استوار، اما دشمنان جمهوری اسلامی ایران یک به یک در حال نابودی هستند و این روند در صورتی ادامه می یابد که ایران همچنان راهبرد مقاومت را در پیش بگیرد.

سوریه نیز از گزند دسیسه ها و توطئه های آمریکا در امان نبوده است آنجا که برای مجوز حمله نظامی به این کشور، آمریکایی ها بارها از سلاح شیمیایی در مناطق مسکونی سوریه استفاده کردند تا این اقدام را به گردن دولت سوریه و بشار اسد بیندازند.

آمریکایی ها حتی برای این که اهداف ساختار سیاسی خود را در داخل و خارج پیاده کنند حاضرند دست به اقدامات تروریستی درون کشور خود بزنند، مردم عادی را در خودزنی های تروریستی در داخل به کشتن دهند و یا حتی مقامات خود را ترور کنند تا به آن اهدافی که در پس پرده ساختار آمریکا پنهان است دست یابند.

انفجار برج های دوقلو در آمریکا یکی از آن توطئه ها و دسیسه هایی بود که بهانه ای شد برای حمله به افغانستان و عراق، فرو ریختن این دو برج، پر هزینه ترین خود زنی آمریکا در طول عمر این نظام پلید و جنایتکار باشد.

اکنون نیز آمریکایی ها هر چند از جنگ با جمهوری اسلامی ایران دوری می کنند، اما بیکار ننشسته اند و در صدد بهانه ای هستند تا بتوانند افکار عمومی دنیا را با خود همراه سازند.

گزارش های دروغی که از سوی منابع اطلاعاتی رژیم اسرائیل علیه ایران منتشر می شود و در اختیار رژیم آمریکا قرار میگیرد، از همان دست اقداماتی است که در پی ساختن بهانه است.

حتی نباید از این گزینه آمریکایی ها که در منطقه خلیج فارس، از دریای عمان آغاز و تا سوریه می رسد، غافل شد که برای بهانه سازی خود زنی کنند و پایگاه یا یک ناو خود را هدف قرار دهند تا آنگاه به دنیا بگویند که یک عملیات تروریستی از سوی ایران یا نیروهای حامی جمهوری اسلامی در منطقه چنین اقدامی را انجام داده است.

آمریکا نمی خواهد خود مستقیم آغازگر جنگ علیه ایران باشد، اگر چنین کند هزینه اقدام برای او بسیار گران تمام خواهد شد و نمی تواند همپیمانان خود را به طور کامل همراه سازد.

سیاست نخست و اصلی آمریکا دوری کردن از جنگ با جمهوری اسلامی ایران است. این موضوع را می توان از لحن سخنان مقامات این رژیم متوجه شد.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.