کد خبر: 171997

حمله تند فرهاد مجیدی به وزیر و فدراسیون

سرمربی تیم فوتبال استقلال با انتقاد شدید از وزیر و معاون وزیر تاکید کرد که آرزوی آنها در بحبوحه این همه بحران، قهرمانی پرسپولیس است.
اتاق خبر 24

تیم فوتبال استقلال شب گذشته در هفته بیست و نهم لیگ برتر برابر صنعت نفت آبادان به نتیجه تساوی بدون گل رسید. با این نتیجه، استقلال شانس قهرمانی را از دست داد و حالا باید فقط برای کسب سهمیه آسیا در هفته آخر به میدان برود.

در جریان بازی استقلال یک گل به ثمر رساند که داور این گل را مردود اعلام کرد. هرچند فرهاد مجیدی بعد از این بازی، از فوتبالی که انجام شد به عنوان یک فوتبال «کثیف» یاد کرد اما سرمربی استقلال به این موضوع بسنده نکرد و امروز حمله شدیدی به دولت و وزارت ورزش و حتی پیشکسوتان استقلال داشت.

مجیدی نوشت: «استقلال قهرمان نشد و به همه آنچه می‌خواستند رسیدند، از فدراسیون گرفته تا وزیر و معاون وزیر که در میانه این همه بحران خارجی و داخلی، گرانی و فروپاشی اقتصادی، اختلاس و فساد، آرزویش این است که پرسپولیس قهرمان شود.

این همه بدبختی گریبانمان را گرفته و فوتبال شادی و تسکین موقت دردهای ماست، که آن را آلوده به ناحق می‌کنند و از ما دریغ می‌کنند.

گل سالم ما را مردود اعلام کردند و فقط حق بازیکنان و مربیان استقلال را تضییع نکردند، حق میلیون‌ها طرفدار را ضایع کردند. این اشتباه داوری نیست، فساد گسترده است که همه جا ریشه دوانده است. از کارشناسی که در تلویزیون جلوی میلیون‌ها مخاطب به راحتی دروغ می‌گوید و ابایی ندارد که نظرش، قواعد علم فیزیک را هم نقض کند، تا آن پیشکسوتی که تا دیروز دلسوز و نگران من بود که مهره سوخته نشوم و امروز در برابر این حق خوری آشکار سکوت می‌کند.

پشت به قدرت و رو به طرفداران استقلال حرف می زنم. در برابر بی عدالتی‌ها هرگز ساکت نخواهم بود. ما قهرمانی را از دست دادیم اما بازیکنانمان با تمام وجود بازی کردند و این کم از قهرمانی نیست. هواداران استقلال در هر حالی از ما حمایت کردند. استقامت آنها در طرفداری از تیم به ما درس پایداری می‌دهد.»