کد خبر: 171678

واکنش والورده به حذف تلخ و تاریخی بارسلونا

سرمربی بارسلونا گفت: ۴-۰ باختیم و زمانی که شکست اینچنینی به شما تحمیل می‌کنند، دیگر جای هیچ توجیهی نیست. آنها بهتر بودند و به حق پیروز شدند.
اتاق خبر 24

اتفاق تلخ سال گذشته برابر رم این بار هم تکرار شد و بارسا که بازی رفت با نتیجه خوب ۳-۰ از لیورپول برده بود، در بازی برگشت ۴ گل دریافت کرد و از رسیدن به فینال باز ماند.

 

ارنستو والورده، سرمربی بارسا در پایان بازی گفت: «لیورپول بازی را بسیار هجومی آغاز کرد و خیلی رو به جلو بازی می‌کرد. گل اول این تیم ما را شوکه کرد و بسیار سنگین بود. هرچند سپس خودمان را در بازی پیدا کردیم.

لیورپول فوق العاده کار کرد و از شانس‌هایش به خوبی استفاده برد. متاسفانه ما از موقعیت‌هایی که نصیب مان شد، استفاده نکردیم. ۴-۰ باختیم و زمانی که شکست اینچنینی به شما تحمیل می‌کنند، دیگر جای هیچ توجیهی نیست. آنها بهتر بودند و به حق پیروز شدند.»

والورده ادامه داد: «این شکست برای من شگفت انگیز بود؛ به خصوص دریافت ۴ گل. نه تنها برای من که برای همه مردم دنیا. گفتم که وقتی اینچنین می‌بازید، دیگر جای بهانه و توجیهی برای شما نمی‌ماند. نمی دانم این شکست چه تاثیری روی من خواهد داشت. فعلاً وقت برای فکر کردن به عواقب این باخت ندارم.»

 

منبع: ورزش سه


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.