کد خبر: 171048

آخرین مهلت پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراه‌ ها

معاون ساخت وتوسعه آزادراه ها‌ی شرکت ساخت و توسعه زیرساخت های حمل ونقل با تاکید بر این که مهلت پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراها تمدید نمی شود و تا ساعت ۲۴ امشب خواهد بود، گفت: پس از بررسی کامل جریمه های ۳۰ هزار تومانی اعمال می شود.
اتاق خبر 24

سیدحسن میرشفیع اظهار کرد: مهلت پرداخت عوارض تردد رانندگان خودرو‌هایی که از 28 اسفند سال 97 از آزادراهای کرج-قزوین، قزوین-زنجان، تهران - قم و تهران - ساوه عبور کرده بودند تا 10 اردیبهشت یعنی امروز تمدید شد.

وی با تاکید بر این که این مهلت دیگر تمدید نخواهد شد،  تصریح کرد:  این رانندگان تا ساعت 24 امشب فرصت دارند برای جلوگیری از جریمه 30 هزار تومانی عوارض تردد خود را ÷رداخت کنند.

معاون ساخت وتوسعه آزادراه ها‌ ادامه داد: ابزارهای متخلف الکترونکی برای پرداخت عوارض پیش بینی شده که می توان به اپلیکیشن های تاپ، دیجی پی، ان اس پی (NSPAY)، خودپردازهای بانکی، سایت بانک مسکن و... اشاره کرد.

میرشفیع با اشاره به این که از طریق کد دستوری #8*720*  نیز عوارض قابل پرداخت است، گفت: مهلت پرداخت عوارض الکترونیکی به هیچ عنوان تمدید نمی شود و پس از بررسی های کامل، جریمه های 30 هزار تومانی اعمال خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.