کد خبر: 170882

سخنگوی وزارت خارجه به اینستاگرام پیوست

سید عباس موسوی سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه کشورمان با ایجاد صفحه‌ای فعالیتش را در اینستاگرام آغاز کرد.
اتاق خبر 24

وی در یکی از پست های صفحه خود در اینستاگرام نوشته که «در دوره جدید به استفاده از فضای مجازی به ویژه حضور در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها اهتمام ویژه خواهم داشت.»

موسوی همچنین در پست دیگری نوشته که «در این مسئولیت جدید تلاش خواهم کرد زبان گویای ملت ایران در عرصه بین المللی باشم.»

 پیش از این صفحاتی با نام و عنوان سخنگو و مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت خارجه در صفحه اینستاگرام ایجاد شده بود که روابط عمومی وزارت خارجه  اخیرا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که «سید عباس موسوی» سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه در آن زمان هیچ صفحه‌ای در اینستاگرام ندارد و صفحاتی که با نام و عنوان او یا مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای در اینستاگرام موجود است، رسمیت نداشته و مورد تایید نیستند.

در این اطلاعیه آمده بود: صفحه رسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در حال طراحی و ایجاد است که به زودی و پس از راه اندازی از همین طریق توسط روابط عمومی معرفی خواهد شد. 

به گزارش فارس، در تغییر و تحولاتی که شنبه 24 فروردین ماه سال جاری رخ داد، یازدهمین سخنگوی وزارت خارجه معرفی شد و "سید عباس موسوی" به جای "بهرام قاسمی" که اسفند سفیر ایران در پاریس شده بود و جمعه 23 فروردین از رسانه ها خداحافظی کرد، عهده دار این سمت شد.

سید عباس موسوی در توئیتر نیز حضوری فعال دارد.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.