کد خبر: 170524

آمار افتضاح یاران جهانبخش در لیگ جزیره

ضعف مفرط تهاجمی برایتون در بازی‌های اخیر خود باعث شده هواداران این تیم انتقادهای زیادی به کادر فنی و بازیکنان برایتون وارد کنند و خواستار تغییرات عمده شوند.
اتاق خبر 24

برایتون در هفت بازی اخیر خود در رقابت‌های مختلف موفق به زدن هیچ گلی نشده و در این هفت بازی تنها ۸ شوت روانه چارچوب دروازه حریفان کرده. این عملکرد تهاجمی ضعیف، باعث شده هواداران برایتونسرمربی، کادر فنی و بازیکنان این تیم را هدف انتقادهای تند قرار داده و خواستار ایجاد تغییرات عمده در تیم محبوب‌شان شوند.

این در حالی است که پیش از این هفت بازی برایتون عملکرد به مراتب بهتری داشته. اما در هفت بازی اخیر عملکرد بسیار ضعیف برایتون در فاز تهاجمی بی‌سابقه بوده است.

برایتون روز ۳۰ مارس در مقابل ساوت‌همپتون با نتیجه ۱-۰ شکست خورده. بازیکنان برایتون در این بازی ۱۴ شوت شلیک کرده ولی تنها یکی از این شوت‌ها در چارچوب دروازه حریف بوده.

برایتون در بازی بعدی روز سوم آوریل به مصاف چلسی رفته و با نتیجه ۳-۰ شکست خورده. برایتونی‌ها در این بازی تنها ۳ شوت زده و تنها یکی از این شوت‌ها در چارچوب دروازه شاگردان ساری بوده.

بازی بعدی برایتون روز شش آوریل مقابل منچسترسیتی قرار گرفته و ۱-۰ شکست خورده. از پنج شوت برایتون در این بازی دو شوت در چارچوب دروازهسیتی بوده. به این ترتیب این بازی مقابل شاگردان گواردیولا، به دلیل زدن ۲ شوت در چارچوب بهترین عملکرد تهاجمی برایتون در هفت بازی اخیر خود بوده.

در جریان شکست ۱۳ آوریل مقابل بورنوث با نتیجه ۵-۰ برایتون ۸ شوت زده که یکی از آنها در جارچوب بوده. برایتونی‌ها روز بیستم آوریل در مقابل ولوز به تساوی بدون گل دست یافتند و در این بازی با اینکه ۵ شوت به نام خود ثبت کردند ولی حتی موفق نشدند یک شوت روانه چارچوب دروازه حریف کنند.

و سرانجام برایتون در آخرین بازی خود مقابل تاتنهام در روز بیست و سوم آوریل از شاگردان پوچتینو ۱-۰ شکست خورده و با شلیک ۶ شوت تنها یک بار شوت در چارچوب دروازه تاتنهام داشته.

منبع: ورزش سه


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.