کد خبر: 170423

پرونده مسکن پرند امسال بسته می‌شود

مدیرعامل شهر جدید پرند با بیان اینکه ساخت واحدهای مسکونی مشارکتی ویژه اقشار متوسط آغاز شده است، گفت: ساخت ۲۶ هزار واحد مسکن مشارکتی در دستور کار قرار گرفته که از این تعداد امروز ساخت ۴۴۸ واحد مسکونی کلنگ‌زنی شده است.
اتاق خبر 24

 محسن وطن‌خواهی امروز در حاشیه افتتاح پنج هزار واحد مسکونی مهر در پرند گفت:‌ ساخت پروژه مسکن مشارکتی (مسکن امید) در پرند آغاز شده است و در حالی که ساخت ۲۶ هزار واحد مشارکتی در دستور کار ما قرار گرفته، امروز توانستیم از این تعداد، ساخت ۴۴۸ واحد مسکونی را کلنگ زنی کنیم.

وی افزود:‌ این واحدها به صورت مشارکتی با بخش خصوصی ساخته خواهد شد و متناسب با درآمد اقشار متوسط کشور است.

وی با اشاره به اینکه زمین و پروانه ساخت از سوی شرکت عمران پرند به بخش خصوصی داده می‌شود، گفت: با همکاری شهرداری مشوق‌هایی به بخش خصوصی برای این پروژه ارائه خواهد شد.

وطن‌خواهی با بیان اینکه امروز علاوه بر پنج هزار واحد مسکن مهر بوستان مشاهیر افتتاح شد، گفت:‌ ساخت چهار باب مدرسه در فازهای مختلف مسکن مهر کلنگ زنی شد.

مدیرعامل شهر جدید پرند با اشاره به اینکه در گذشته ۶۹ هزار واحد مسکن مهر به مردم تحویل داده شده و امروز هم پنج هزار واحد دیگر تحویل داده شد، گفت: ۱۶ هزار واحد مسکن مهر دیگر باقی مانده که عمده آن تا پایان سال ۹۸ به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.

وی افزود: بخشی از واحدهایی که مشکل حقوقی و معارض دارند، به افتتاح سال ۹۸ نخواهد رسید.

منبع: خبرگزاری فارس

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.