کد خبر: 169357

آخرین التماس‌های نتانیاهو

نتانیاهو که برای بازدید میدانی از انتخابات، به اشدود رفته بود با دریافت اطلاعاتی در خصوص استقبال پایین رأی دهندگان از لیکود در توئیتر خود از حامیانش خواست تا دیر نشده پای صندوق های رأی بیایند.
اتاق خبر 24

بنیامین نتانیاهو در آخرین ساعات انتخابات از حامیان حزبش خواست هر چه زودتر پای صندوق های رأی بروند و به احزاب راستگرا به ویژه حزب لیکود رأی دهند.

 

نتانیاهو در حساب توئیترش نوشت: در راستای فعالیت های لیکود، وقتی وارد اشدود شدم اطلاعات حساسی در خصوص درصد پایین استقبال رأی دهندگان نسبت به لیکود دریافت کردم لذا حضور در عرصه میدانی را سریعا رها کردم و برای برگزاری یک جلسه فوق العاده به قدس رفتم.

او در ادامه نوشت، باید راستگرایان را حفظ کنیم، وقت زیادی باقی نمانده است درهای حوزه های انتخابی تا چند ساعت دیگر بسته خواهد شد. او خطاب به حامیانش گفت: «برای رأی دادن بیرون بیایید اگر نه یک دولت چپگرا خواهیم داشت.»

نتانیاهو که در نظرسنجی ها به شدت تنزل جایگاه یافته است سخت در هراس است که او و حزبش نتوانند جایگاه فعلی را به دست آورند و یک حکومت چپگرا روی کار بیاید. او به همراه هم حزبی هایش هم یک نشست فوق العاده پیش از انتخابات برگزار کرد و از آنها خواسته بود خود را برای احتمال از دست دادن قدرت آماده کنند.

 

نتانیاهو