کد خبر: 168834

رگبار پراکنده مهمان آسمان پایتخت می‌شود

امروز در دامنه‌های البرز همچنین استان‌های کرمان، خراسان رضوی و خراسان جنوبی رگبار پراکنده گاهی رعد و برق رخ می‌دهد.
اتاق خبر 24

روز پنجشنبه با عبور موج تراز میانی جو، علاوه بر دامنه ای زاگرس در غرب و شمال غرب، دامنه های البرز در زنجان، البرز و تهران همچنین در استان های کرمان، خراسان رضوی و خراسان جنوبی نیز رگبار پراکنده گاهی رعد و برق رخ می دهد.

صبح جمعه در شمال شرق کشور بارش های پراکنده ادامه داشته و بعد از ظهر جمعه با ورود سامانه بارشی به غرب و جنوب کشور، بارش در کل نوار غربی، شمال خلیج فارس و استان های بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد و فارس آغاز می شود.در اواخر روز جمعه گستره بارش، دامنه های جنوبی البرز در استان های زنجان، قزوین و مناطقی از جنوب شرق، شرق و مرکز کشور را فرا می گیرد.

شنبه این سامانه در کل کشور به جز استان های سیستان و بلوچستان و هرمزگان فعال و در اواخر وقت از کشور خارج می شود. در این روز در شرق آذربایجان شرقی، غرب کرمانشاه، استان ایلام، کهگیلویه و بویر احمد، شمال استان های خوزستان، فارس و بوشهر و در غرب خراسان رضوی، شرق سمنان و جنوب خراسان شمالی بارش شدت خواهد داشت همچنین در ارتفاعات البرز مرکزی و ارتفاعات زاگرس شمالی در کردستان بارش برف و لغزندگی جاده های کوهستانی پیش بینی می شود. یکشنبه با عبور متناوب امواج تراز میانی جو در نوار شمالی، دامنه های زاگرس مرکزی در غرب، شرق و شمال شرف کشور بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

منبع: خبرگزاری ایلنا

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.