کد خبر: 168679

30 درصد آق‌قلا در محاصره آب قرار دارد

فرماندار شهرستان آق‌قلا گفت: خوشبختانه تا حد زیادی آب شهر آق‌قلا تخلیه شده است ولی متاسفانه 30 درصد شهرستان آق‌قلا مملو از آب است و در محاصره آب قرار دارد.
اتاق خبر 24

امانگلدی ضمیر صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: روند تخلیه آب در شهرستان آق‌قلا همچنان ادامه دارد و اکنون 30 درصد شهرستان آق‌قلا در محاصره آب قرار دارد.

وی با بیان اینکه 40 درصد آب شهرستان آق‌قلا تخلیه شده است، تصریح کرد: امروز هشتمین روزی است که شهرستان آق‌‌قلا مملو از آب شده است و تاکنون موفق نشدیم 30 درصد باقی‌مانده شهرستان آق‌قلا را از آب تخلیه کنیم.

* روند تخلیه آب در آق‌قلا رو به بهبود است/ مسیر آق‌قلا به گرگان تا ظهر امروز بازگشایی خواهد شد

فرماندار شهرستان آق‌قلا ابراز کرد: به همت سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی ایران شکاف و بریدگی‌هایی در راستای تخلیه آب از سطح شهرستان صورت گرفت همچنین پل‌هایی برای ارتباط با سایر شهرستان‌ها ایجاد شد.

ضمیر از کاهش ارتفاع آب در شهرستان آق‌قلا خبر داد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه توانستیم آب را تاحدی از نقاط پایین‌دست شهرستان آق‌قلا اعم از حکیم‌آباد و کل‌آباد تخلیه کنیم و ارتفاع آب را از سه متر به کمتر از یک متر و نیم کاهش دهیم.

وی از بازگشایی مسیر آق‌قلا به شهرستان گرگان خبر داد و تصریح کرد: روند تخلیه آب در سطح شهرستان آق‌قلا رو به بهبود است و مسیرهای شهرستان آق‌قلا به سمت شهرستان گنبدکاووس که بسته شده بود اکنون باز شده است و مسیر آق‌قلا به شهرستان گرگان تا ظهر امروز بازگشایی خواهد شد.

فرماندار شهرستان آق‌قلا خاطرنشان کرد: مسیر آ‌قلا به سمت اینچه‌برون توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران تا امشب باز خواهد شد.

منبع: خبرگزاری فارس

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.