کد خبر: 167895

وزش باد با سرعت 60 کیلومتر بر ساعت در قم

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر سرعت وزش باد در استان 60 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.
اتاق خبر 24

محمدرضا قاضی امروز در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات رگبار باران و وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 6 درجه و 21 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت 60 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم هشت درجه و 17 درجه است، فردا آب و هوای استان ابری همراه با بارش باران در برخی ساعات رگبار و رعد و برق، در ارتفاعات بارش برف به تدریج کاهش ابر و وزش باد شدید است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم کمی تا قسمتی ابری است، گفت: در این روز در بعضی از ساعات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم غربی و با حداکثر 45 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان پنج درجه و 23 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 6 درجه و 23 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 14 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه کهک با 6 درجه و منطقه کوه سفید با 23 درجه بود.

منبع: خبرگزاری فارس

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.