کد خبر: 167636

تکذیب پرونده مالیاتی جدید نیمار در اسپانیا

شرکت NR Sports که مدیریت برنامه‌های نیمار را به عهده دارد و نماینده حقوقی او است، آغاز تحقیقات جدید مالیاتی علیه او در اسپانیا را تکذیب کرده و آن را غیر واقعی دانست.
اتاق خبر 24

درحالیکه روزنامه اسپانیایی ال‌موندو دیروز گزارش داده بود که مقامات مالیاتی اسپانیا در حال بررسی پاداش‌هایی هستند که بعد از تمدید قرارداد نیمار، ستاره این روزهای پاری سن ژرمن، با باشگاه بارسلونا به او پرداخت شده و از این گذشته قرارداد انتقال 222 میلیون یورویی نیمار به پاری سن ژرمن در سال 2017 نیز از نظر مالیاتی در اسپانیا در حال بررسی است.

اما شرکت NR Sports که نمایندگی حقوقی نیمار را به عهده  دارد به این خبر واکنش نشان داده و اعلام کرد مقامات اسپانیایی تنها از این شرکت به عنوان نماینده نیمار خواسته‌اند اسناد و اطلاعاتی درباره پرونده سابق مالیاتی او در اختیارشان بگذارد و خبری از باز شدن تحقیقات جدید درباره نیمار در کار نیست.

این شرکت در بیانیه خود اعلام کرد:" شرکت NR Sports که مدیریت برنامه‌های اختصاصی نیمار و نمایندگی حقوقی و قانونی او را دارد بدین‌وسیله اعلام می‌کند که بر خلاف مطلب منتشرشده در روزنامه ال‌موندو که در رسانه‌های مختلف بازنشر شده است، وزارت دارایی اسپانیا هیچ تحقیقات جدیدی درباره نیمار آغاز نکرده است".

در ادامه بیانیه آمده:" سازمان مالیات اسپانیا تنها از ما خواسته اطلاعاتی که درخواست شده برای دادگاهی که در مورد پرونده پیشین قرار است روز 21 مارس برگزار شود، آماده شده و در اختیار دادگاه قرار بگیرد".

منبع: ورزش 3

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.