کد خبر: 167438

اعتراض شدید کلوپ به برنامه ریزی لیگ برتر

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول، به برنامه ریزی لیگ برتر اعتراض دارد.
اتاق خبر 24

مرسی سایدی ها ظهر امروز باید به مصاف برنلی رفته و چهارشنبه شب در لیگ قهرمانان با بایرن مونیخ در آلمان بازی کنند که کلوپ به این شکل برنامه ریزی فشرده معترض است.

 

کلوپ گفت: "من فکر نمی کنم کسی در لیگ برتر در مورد این موضوع حتی فکر هم کند و انگار این مسئله برای آنها اهمیتی ندارد. البته که بازی کردن در شنبه یا یکشنبه تفاوت دارد. اگر سه روز فرصت داشته باشیم، یکشنبه صبح ریکاوری کرده، دوشنبه یک جلسه سبک تمرینی برگزار کرده، سه شنبه یک جلسه تمرین کامل داشته و چهارشنبه نیز بازی می کنیم.

اما حالا باید امروز برابر برنلی بازی کنیم و فردا نیز جلسه ریکاوری ما برگزار می شود. جلسه تمرینی سه شنبه در استادیوم آلیانس آره نا خواهد بود که معمولا سبک است و تنها به گرم کردن محدود خواهد شد و این وضعیت کاملا متفاوت است.

به همین دلیل است که ما این بار کمی تمرینات متفاوتی خواهیم داشت و سه شنبه صبح نیز با قطار به سمت مونیخ حرکت خواهیم کرد. تنها دو روز بعد از بازی با برنلی باید سفر کنیم و تمرین کاملی قبل از بازی بایرن نداریم.

مردم فکر می کنند ما به دنبال بهانه گیری هستیم اما ما چنین چیزی را نمی خواهیم. ما شرایط را قبول می کنیم اما افراد دیگری باید در مورد این مسائل فکر کنند؛ افرادی که تصمیم گیری می کنند.

من نمی دانم که چرا بازی با برنلی به جای شنبه ساعت 3 بعد از ظهر، در ساعت 12 یکشنبه برگزار می شود و این را باید از شبکه BT که پخش کننده بازی هاست سوال کرد. همه این ها مربوط به تصمیم گیرندگان است زیرا فاصله یکشنبه تا سه شبنه بازی کردن مشکل بوده و گرچه یکشنبه و چهارشنبه بازی کردن خوب است، اما شرایط می توانست بهتر هم باشد."

منبع: ورزش 3

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.