کد خبر: 167434

کاپیتان چلسی: دست از سر ساری بردارید

داوید لوئیز، ستاره خط دفاعی چلسی، به جو منفی رسانه‌ای علیه مائوریتزیو ساری، سرمربی این تیم انتقاد کرد و ساری را بهترین مربی برای چلسی دانست.
اتاق خبر 24

مائوریتزیو ساری، سرمربی ایتالیایی چلسی که از ابتدای فصل جاری سکان هدایت این تیم را به عهده گرفته با حجم بالای انتقادهای رسانه‌ای مواجه است و رسانه‌های انگلیسی می‌گویند مدیران باشگاه هم از عملکرد ساری راضی نیستند. اما درحالیکه پیروزی‌های پیاپی اخیر چلسی باعث شده هجمه رسانه‌ای علیه ساری تا حدودی فروکش کند، داوید لوئیز، مدافع چلسی به دفاع از سرمربی‌اش برخاسته و او را بهترین مربی برای چلسی دانست.

بعد از چندین نتیجه ضعیف که با شکست مقابل منچسترسیتی در فینال جام اتحادیه به اوج رسید، سکوهای استمفوردبریج و رسانه‌های انگلیسی دست به دست هم داده و مائوریتزیو ساری را به شدت تحت فشار گذاشتند اما بعد از آن چند پیروزی پیاپی باعث شده جبهه مخالفان ساری تا حدودی آرامتر شود.

داوید لوئیز که این هفته در جریان پیروزی قاطع چلسی مقابل دینامو کیف در لیگ اروپا کاپیتان آبی‌های لندن بود از سرمربی‌اش دفاع کرده و انتقادهای شدید علیه او را بی‌مورد می‌داند.

لوئیز در این باره گفت:" رسانه‌ها هر روز دنبال چیزی می‌گردند. اول فصل می‌گفتند چلسی خیلی سریع دارد فلسفه ساری را یاد می‌گیرد و فلسفه این مربی ایتالیایی فوق‌العاده است. اما بعد از چند ماه شروع کردند به گفتن اینکه چلسی هنوز چیزی یاد نگرفته و ساری برای چلسی به اندازه کافی خوب نیست".

ستاره خط دفاعی چلسی در ادامه گفت:" رسانه‌ها سالها ناراضی بودند چون می‌گفتند چلسی بدون اینکه خوب بازی کند برنده می‌شود. حالا چلسی دارد خوب فوتبال بازی می‌کند و بعضی وقتها برنده نمی‌شود و دوباره همه از دستش ناراحت هستند".

منبع: ورزش 3