کد خبر: 167064

قیمت جدید انواع میوه در بازار + جدول

قیمت عمده فرشی هرکیلوگرم پرتقال تامسون شمال در تهران به ۴ تا ۶ هزار تومان و نارنگی پیچ به ۳ هزار و ۵۰۰ تا ۷ هزار تومان رسید.
اتاق خبر 24

قیمت عمده فرشی انواع میوه برای فروش تا تاریخ ۱۹ اسفند در میدان مرکزی میوه و تره بار اعلام شد. بر این اساس در بخش مرکبات، قیمت هر کیلوگرم پرتقال تامسون شمال ۴ تا ۶ هزار تومان، پرتقال جنوب ۵ تا ۱۰ هزار تومان، پرتقال خونی شمال ۳ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۶ هزار تومان، پرتقال خونی جنوب۵ تا ۸ هزار تومان، پرتقال رسمی شمال ۳ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۵ هزار تومان لیو شیرین ۳ تا ۵ هزار تومان، نارنج هزار و ۵۰۰ تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان، نارنگی تخم پاکستانی ۵ تا ۱۰ هزار تومان، نارنگی پیچ ۳ هزار ،۵۰۰ تومان تا ۶ هزار تومان، نارنگی تانجلو ۴ تا ۷ هزار تومان، لیمو ترش ۴ تا ۶ هزار تومان و کیوی ۴ تا ۹ هزار تومان است.

قیمت هرکیلوگرم انار ۵ تا ۱۰ هزار تومان، خیار ۳ هزار و ۵۰۰ تا ۶ هزار تومان، موز ۹ تا ۱۱ هزار تومان و قیمت سیب قرمز و زرد ۵ تا ۱۰ هزار تومان است.

بنابراین گزارش، قیمت هر کیلوگرم بادمجان ۲ هزار و ۵۰۰ تا ۴ هزار تومان، پیاز زرد ۲ هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان، پیاز شیری ۳ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۴ هزار و ۵۰۰ تومان، سبزی جور ۳ تا ۴ هزار تومان، سبزی خوردن ۳ هزار و ۵۰۰ تا ۵ هزار و ۵۰۰ تومان، کاهو ۳ تا ۵ هزار تومان، کوجه فرنگی ۳ هزار و ۵۰۰ تا ۵ هزار و ۵۰۰ تومان است.

قیمت جدید انواع میوه در بازار
منبع: خبرگزاری تسنیم

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.