کد خبر: 166834

پست انتقادی رحمتی از کمیته انضباطی +عکس

سید مهدی رحمتی دروازه بان تیم فوتبال استقلال با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامش با انتقاد به کمیته انضباطی نوشت
اتاق خبر 24

سید مهدی رحمتی دروازه بان تیم فوتبال استقلال با انتشار پیامی در صفحهاینستاگرامش با انتقاد به کمیته انضباطی نوشت: امیدوارم به بهانه نوشتن چند خط حقیقت و مطالبه به حق هواداران استقلال من را محروم نکنند. این روزها شاهد احکام مختلف توسط کمیته انضباطی و اخلاق هستیم، کاری هم به درست بودن و یا غلط بودن این احکام ندارم اما چند سوال؟
کمیته اخلاق چرا با حضور غیرقانونی رییس کمیته انضباطی (به دلیل قانون دوشغله‌ها) برخورد نمی‌کند و آن را احضار نمی‌کند؟ آیا احضار و محکومیت‌ها فقط برای بازیکن و مربی و افراد ضعیف است؟

بعنوان یک فوتبالی پیشنهاد می‌کنم قانون و اخلاق را از خود کمیته‌های انضباطی، برگزاری مسابقات و فدراسیون شروع کنیم. قطعاً آقایان تاج و تورگ مخالف رفتار غیرقانونی در فدراسیون و کمیته‌های آن هستند. چون آقای تورگ را به خوبی می‌شناسم که فردی قانونمند است از ایشان می‌خواهم با احضار مسئولین برگزاری بازی‌ها، برای جلوگیری از اتفاقات بعدی با آنها برخورد کند.

به خدا قسم، حفظ سلامتی انسان و جوانانی که برای تماشای بازی به استادیوم می آیند شوخی نیست و همه مسئولیم. کمیته انضباطی هم ظاهراً فقط منتظر گزارشی هست که استقلال و رحمتی را محکوم و جریمه کند. خوشحالیم بازی استقلال و فولاد بهانه‌ای شد آقای حسن زاده را در رسانه‌ها دیدیم که گفته منتظر گزارش استقلال و فولاد هستم.

جالب است برای دیر آمدن ۲ دقیقه‌ای به زمین برای من رای صادر می‌کنند ولی چشم یک نفر چند ماه است از بین رفته اما هیچ اتفاقی نمی‌افتد؟ بعد از این همه مدت یک نفر مسئولیت از بین رفتن چشم جوانی که خرج خانواده می‌دهد را گردن بگیرد. به نظر شما این عدالت است؟ نوجوانی از چند روز پیش به کما رفته و خانواده‌اش شب و روز ندارند ولی هیچکس نگفت چه اتفاقی افتاده که این نوجوان زندگی اش به خطر افتاده است.

مگر غیر از این است که فوتبال ورزشی است برای شادی و نشاط؟ آیا برای فوتبال باید جان جوانان به خطر بیفتد؟ بارها این موارد را به آقای تاج گفته ام و ایشان قول برخورد داده اند. ما عادت داریم به محکومیت‌ها و محرومیت‌ها ولی بعضی مواقع اخبار کمیته انضباطی را که می‌خوانم تعجب می‌کنم، توبیخ! چرا؟ جالب است کمیته انضباطی در قبال بدترین رفتارها سکوت کرده یا نهایتاً توبیخ در نظر می‌گیرد ولی برای دیر آمدن من به زمین فوراً حکم صادر می‌کند و جریمه می‌نویسد. همه مسئولین مانند دبیرکل، معاون یا رییس کمیته انضباطی حق دارند طرفدار هر تیمی باشند اما نباید علاقه خود را در کار و تصمیمشان دخالت دهند. آیا واقعاً جان تماشاگری که به ورزشگاه می‌آید مهم است یا اینکه یک تیم چند دقیقه دیر وارد زمین شود؟ وقتی می‌بینم مهمترین مسائل دیده نمی‌شود و کوچک‌ترین مساله به ضرر من و تیمم تمام می‌شود واقعانمی‌توانم سکوت کنم.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.