کد خبر: 165921

جزئیات پرداخت عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی

جزئیات پرداخت عیدی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی بر اساس حروف الفبا اعلام شد.
اتاق خبر 24

از روز گذشته پرداخت عیدی بازنشستگان، بازماندگان و از کارافتادگان سازمان تأمین اجتماعی آغاز شده است و در روز اول ۵۰ درصد از بازنشستگان که مستمری خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می‌کنند و نام خانوادگی آن‌ها با حروف ح، خ، د، ذ، ر، س، ش، ط، ظ، ع، غ، ف، ق، ک، گ، ل، م، ن، و، ه،‌ی آغاز می‌شود عیدی خود را دریافت کرده‌اند.

بر همین اساس، بازنشستگانی که حرف اول نام خانوادگی آن‌ها ج، ز، ژ، ص، ض. شروع می‌شود نیز امروز عیدی خود را از سازمان تأمین اجتماعی دریافت می‌کنند.

بازنشستگانی که مستمری آن‌ها از بانک رفاه کارگران است و نام خانوادگی آن‌ها با حروف ب، ت، پ، ث. و چ. شروع می‌شود نیز عیدی خود را در روز ۴ اسفند دریافت خواهند کرد.

بازنشستگانی که مستمری خود را از سایر بانک‌ها به غیر از بانک رفاه کارگران دریافت می‌کنند نیز در روز ۵ اسفند عیدی آن‌ها پرداخت خواهد شد.

بازنشستگانی که نام خانوادگی آن‌ها با حرف الف. شروع می‌شود و همچنین بازنشستگانی که پرونده مستمری آن‌ها در شعب تا ۲ هزار نفر قرار دارد عیدی خود را در روز ۶ و ۷ اسفند دریافت خواهند کرد؛ بنابراین عیدی تمامی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی که بیش از ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر است نهایتاً تا ۱۰ اسفند به حسابشان واریز خواهد شد.

منبع: خبرگزاری فارس

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.