کد خبر: 164922

تیتر فردا: "همه آمده بودند"

لازم است کاری کنیم تا دشمن کماکان مأیوس بماند. چشم دوخته اند تا تعلق مارا به این انقلاب کم کنند ولی کورخوانده اند. مردم ما امسال بار دیگر همبستگی و تعلق خاطر خود را به اسلام ، نظام و ارزش‌های آن نشان می‌دهند.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

40 سال از یک اتفاق بزرگ بین المللی و نادر در آن زمان گذشته است و هنوز بر سر زبان هاست. صادر میشود، الگو برداری میشود، نقد میشود، مورد دشمنی قرار میگیرد و محور تمام مبارزات با امپریالیسم قرا میگیرد. اتفاقی به نام انقلاب اسلامی ایران که فردا چهلمین سالگرد آن است.

لازم است کاری کنیم تا دشمن کماکان مأیوس بماند. چشم دوخته اند تا تعلق مارا به این انقلاب کم کنند ولی کورخوانده اند. مردم ما امسال بار دیگر همبستگی و تعلق خاطر خود را به اسلام ، نظام و ارزش‌های آن نشان می‌دهند.

«در جامعه اختلاف سلیقه وجود دارد اما وقتی پای انقلاب و نظام و ۲۲ بهمن به میان می آید، همه اختلاف ها رنگ می بازد و همه در کنار هم به میدان می‌آیند.ممکن است کسانی به هر دلیل و منطق و مبنایی، از فلان مسئول یا فلان آقا خوششان نیاید اما نباید با شعار دادن بر ضد او، راهپیمایی را به مظهر اختلاف و درگیری تبدیل کنند چرا که این حرکت پرشور ملی باید همچنان با عظمت و وحدت ادامه یابد.»

این‌ها صحبت‌هایی است که چندی پیش رهبرانقلاب در دیدار با فرماندهان نیروی هوایی و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مطرح کردند.

اما آنچه رهبری از آن سخن گفتند موضوعی نبود که بدون پیش‌زمینه مطرح شده باشد بلکه زمینه توصیه‌های رهبری اتفاقات و حواشی است که طی سال‌های اخیر در جریان راهپیمایی‌ها رقم خورده است. فرقی هم نمی‌کند راهپیمایی ۲۲ بهمن باشد یا روز قدس؛ گویا عده‌ای تنها اصرار دارند بر مسیر تندروی گام بردارند و بر طبل اختلافات بکوبند.

 

رهبر معظم انقلاب اسلامی، سال گذشته با وجود آنکه شاهد حجم اقدامات عملیاتی دشمن در فشار اقتصادی حاصل از تحریم‌ها نبودیم به مناسبت گرامیداشت سالروز انقلاب اسلامی و اهمیت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن فرمودند: ایام الله و مناسبت‌های مهم انقلاب اسلامی مایه قوام و استحکام نظام است و امسال به‌دلیل یاوه‌گویی‌های برخی از دولتمردان امریکا و غیرامریکا، مردم احساس می‌کنند که دشمن در حال کمین گرفتن و درصدد دشمنی است و به همین علت، به‌حول و قوه الهی، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از همیشه گرم‌تر و پرشورتر خواهد بود و همه خواهند آمد.». اکنون که یاوه گویی دشمنان ملت ایران در سال ۱۳۹۷ به مراتب بیشتر از سال گذشته بوده است و در کنار یاوه گویی مقامات امریکایی، در روزهای اخیر شاهد یاوه گویی طرف اروپایی نیز بوده‌ایم و اتحادیه اروپا نیز در کنار امریکا با انتشار بیانیه، هشدارهایی را در زمینه فعالیت‌های موشکی ایران و … داشته‌اند که نشان از همسویی کامل آن‌ها با امریکا دارد، طبیعی است که حضور گسترده‌تر ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بیشتر ضرورت پیدا می‌کند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال دارای پیام‌های زیادی در حوزه داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی خواهد بود که به‌طور اجمال به برخی از آن‌ها اشاره می‌شود:

 

 

۱- حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن آن‌هم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب و امام (ره) و رهبری نظام است. ملت ایران با گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی بدون ترس و بدون توجه به توطئه‌های دشمنان خارجی نشان خواهند داد که از آرمان‌های انقلاب و اسلام کوتاه نخواهند آمد.

 

۲ -حضور مردم در راهپیمایی‌ها یکی از عوامل مهم بازدارنده توطئه بدخواهان انقلاب است. دشمنان، همراهی و اعتقاد مردم به نظام و انقلاب را در این مناسبت‌ها ارزیابی می‌کنند، بنابراین مردم باید برای حفظ امنیت و استقلال کشور، با حضوری هرچه با شکوه‌تر در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنند.

 

۳- مردم‌سالاری ما بر پایه ارکان اسلام و نظام دینی، اهمیت خاصی به حضور مردم می‌دهد و تمام مسئولان، سازمان‌ها و نهادها به‌نوعی به مردم متصل هستند و مشروعیت و مقبولیت خود را از مردم می‌گیرند. بنابراین این راهپیمایی تأیید دوباره نظام مردم‌سالار ایران را به رخ جهانیان خواهد کشاند.

 

 

۴- نظام سلطه با به‌وجودآوردن فشارهای جدید ازجمله تحریک برخی افراد و گروه‌های ناراضی کشور که در شرایط سخت اقتصادی قرار دارند، با سازماندهی برای ایجاد اغتشاش در کشور و تشدید تحریم‌های بعد از برجام، درصدد جدایی مردم از حکومت است و به‌طور قطع، ۲۲ بهمن را فرصت مناسبی برای دریافت سیگنال‌هایی جهت ارزیابی موفقیت برنامه‌های خود می‌داند. از همین رو حضور پررنگ مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، می‌تواند کلیه سناریوها و برنامه‌های دشمن را به هم ریخته و ننگ دیگری را بر پیشانی آن‌ها بنشاند.

 

 

۵- حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال می‌تواند ترجمان این فراز از جمله شهید مظلوم بهشتی باشد که فرمودند: ملت ما شیشه است که اگر شکسته شود، برنده‌تر می‌شود. بنابراین، اگر غرب در یک اشتباه محاسباتی، فکر می‌کند که با فشار تحریم می‌تواند از ملت ایران چهره شکست‌خورده به نمایش بگذارد، سخت در اشتباه است. چراکه در شرایط سخت ملت ایران برنده‌تر می‌شود و این بار ممکن است رگ حیات آن‌ها در منطقه یعنی رژیم صهیونیستی برای همیشه بریده شود.

 

 

۶- جنبش بیداری اسلامی کشورهای منطقه که حتی به بیداری جلیقه زردها در فرانسه وجنبش ۹۹ درصدی مردم امریکا انجامیده است، چشم به پایمردی و استقامت ملت ما دارند. حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به‌صورت گسترده، نمایشگر استقامت و پایداری مردم این کشورها نسبت به داشتن روحیه آزادگی و زیر سلطه زورمداران عالم قرار نگرفتن است.

 

 

۷- در پایان باید گفت که باتوجه به تهدیدها و تحریم‌های غرب به‌خصوص امریکا و زیاده خواهی و خارج از عرف اتحادیه اروپا در خصوص فعالیت‌های موشکی ایران که طی روزهای گذشته در قالب بیانیه وقیح اتحادیه اروپا منتشر گردید، راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از ویژگی خاصی برخوردار است و ضروری است با حضور هرچه باشکوه‌تر مردم در سراسر کشور برگزار شود. این حضور پیامی است به دشمنان و رقبای ما که با ایجاد فشار درصدد هستند کشور ما را در تنگناهای مختلف از جمله اقتصادی قرار دهند تا به خیال خام خود پیمان‌های تحمیلی FATF ، CFT و پالرمو توسط ایران اسلامی امضا و جمهوری اسلامی در تنگنای شدید سیاسی، اقتصادی و امنیتی قرار گیرد.

 

 

*** بار دیگر حماسه ای از جنس حضور در روز 22بهمن در خیابان های ایران رقم خواهد خورد و رسانه های دنیا خواهند نوشت: "همه آمدند"


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.