کد خبر: 162523
اتاق خبر 24 گزارش می‌دهد

احمق های درجه یک آمریکا!

نیازی نیست مردم آمریکا دره بین دست بگیرند و در جست و جوی سران احمق خود بگردند، آنها اکنون بر آمریکا ریاست می کنند.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی هفته گذشته در دیدار جمع زیادی از مردم قم که به مناسبت سالروز قیام 19 دی مردم این شهر برگزار شد درباره سران آمریکا فرمودند؛ «برخی دولتمردان آمریکایی این‌طور وانمود می‌کنند که دیوانه‌اند، البته بنده این را قبول ندارم اما آن‌ها حقیقتاً احمق‌های درجه یک هستند.»

ایشان در این دیدار به چند نمونه از اقدامات احمقانه آمریکا اشاره کرده و فرمودند؛
«توانایی محاسباتی دشمنان ایران در همین حد است؛ همان‌طور که آن زمان صدام امیدوار بود یک هفته‌ای به تهران برسد و منافقین مزدور نیز خیال می‌کردند در حمله‌ی مرصاد سه‌ روزه از کرمانشاه به تهران خواهند رسید.
پس از انقلاب نیز آن‌ها با تحریم جمهوری اسلامی تصور می‌کردند کار نظام در کمتر از شش ماه تمام خواهد شد در حالی‌ که انقلاب اکنون به ۴۰ سالگی رسیده است.»

آمریکا برای ایران تابستان داغی را پیش بینی کرده بود که این موضوع نیز نشان از حماقت مقامات ایالات متحده است.

حتی جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفته بود انقلاب ایران نباید 40 سالگی خود را جشن بگیرد!

چنین رویاهایی از سر ناچاری است، آمریکا 40 سال است که در رویای شکست جمهوری اسلامی ایران به سر می برد و اکنون این رویاهای دست نیافتنی تبدیل به هذیان گویی نیز شده است.

رهبر معظم انقلاب در همین دیدار به نکته دیگری اشاره کردند و درباره موضوعی دیگر فرمودند، «چندی پیش در همین نزدیکی یکی از دولتمردان آمریکایی در جمع یک مشت اوباش و تروریسم گفت امیدوار است که جشن کریسمس 2019 را در تهران بگیرد. جشن کریسمس 2019 همین چند روز پیش بود!»

اشاره حضرت آیت الله خامنه ای به جان بولتون بود. جان بولتون مشاور فعلی امنیت ملی کاخ سفید که چند ماه پیش در جمع منافقین شرکت کرده بود خطاب به آنها گفته بود که جشن کریسمس 2019 را در تهران می گیریم.

جان بولتون سناتور ضد ایرانی کنگره آمریکا است که اکنون مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ شده است.

جان بولتون نیز یکی از همان سران احمق آمریکا است که در تیم سرکرده احمق های ایالات متحده نقش دارد.

سرکرده احمق های آمریکا دونالد ترامپ است که اکنون مردم این کشور نیز پی به این واقعیت برده اند.

آمریکا احمق ها

اقداماتی که او انجام داده اکنون باعث تعطیلی دولت در سال جدید میلادی شده است.

کارکنان ادارات دولتی آمریکا چند ماه است حقوق دریافت نکرده اند و این در حالی است که ترامپ با سفر به مرز آمریکا با مکزیک اصرار بر دیوارکشی مرز دارد که میلیاردها دلار هزینه آن است.

تشدید دشمنی با جمهوری اسلامی ایران یکی دیگر از حماقت هایی است که دونالد ترامپ مرتکب شده که ادامه این امر شرایط وخیمی را برای ایالات متحده ایجاد خواهد کرد.

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا نیز یکی دیگر از سران احمق این کشور است که با دوره گردی های خود سعی دارد کشورهای منطقه را با سیاست های آمریکا علیه ایران همراه کند.

وزیر خارجه آمریکا قرار است یک اجلاس ضد ایرانی در لهستان برگزار کند که در آن برخی وزرای خارجه کشورهای عربی حضور دارند و در کنار آنها سران منافقین نیز شرکت خواهند کرد.

با وجود همه یاوه گویی هایی که در قالب رویاپردازی سران احمق آمریکایی بیان شده است، جمهوری اسلامی ایران نه تابستان داغی را پشت سر گذاشت، نه جشن کریسمس 2019 با حضور جان بولتون و جمعی از اوباش و جنایتکاران منافق در تهران برپا شد.

تا زمان برگزاری جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران نیز زمان زیادی باقی نمانده است و یکی از آرزوهای سران احمق درجه آمریکا نیز برآورده نخواهد.

مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن این روز را برای آمریکایی ها و دیگر دشمنان احمق جمهوری اسلامی ایران به عزا تبدیل خواهند کرد.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.