کد خبر: 162378

چرا اقدامی برای ایمن سازی ساختمان کفش ملی نمی‌شود؟

زهرا نژاد بهرام با بیان اینکه دستورالعمل ایمنی برای ساختمان کفش ملی صادر نشده است، گفت: ما در حال حاضر ایمنی شهروندان دستمایه بروکراسی اداری میان دستگاه هاست.
اتاق خبر 24

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: در  قضیه ساختمان قدیمی کفش ملی در خیام باید موضوع مالک و میراث را در نظر گرفت و تناقض گویی های جدی در این بین وجود دارد.

وی ادامه داد: شهردار وقت در سال گذشته به دلیل عدم همکاری مالکان کفش ملی و میراث (عدم ارائه دستور العمل ایمنی برای این بنای تاریخی) وارد عمل شد تا این ساختمان را ایمن سازی کند. قرار شد بخشی از ساختمان تخریب و بخشی هم  ایمن سازی شود که موضوع تخریب منتفی شد.

وی بیان کرد:موضوع ایمنی شهروندان مهم است و شهرداری دو تا دور این بنا را حصار کشید. بنده با نماینده میراث و نماینده کفش ملی بارها صحبت کردم و جلسه گذاشتیم اماخروجی نداشت و هنوز هم میراث دستور العمل ایمنی صادر نکرده است.

به اعتقاد نژاد بهرام، موضوع ایمنی شهروندان برای ما بسیار اهمیت دارد اما در حال حاضر ایمنی شهروندان دستمایه بروکراسی اداری میان دستگاه هاست.

وی گفت:تاکید می کنم یکسان سازی مدیریت واحد و اتخاذ تصمیم واحد باید شکل بگیرد تا مسائل اینچنینی جان شهروندان را به خطر نیندازد.

منبع: خبرگزاری فارس

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.