کد خبر: 161885

از بسته حمایتی تا جام ملت های آسیا

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.

 

پوستر جمعه

 

آغازی بر پایان یک میهمانی طولانی

پوستر ترامپ
سفر یواشکی ترامپ به عراق حواشی زیاد و واکنش های فراوانی را در پی داشت که همه ی آن ها احتمالا به این خواهد انجامید که دیگر رئیس جمهوری از آمریکا با این شکل زننده وارد کشوری نشود و دیگر اینکه کم کم بساط میهمانی طولانی مدت نظامیان آمریکا در خاک عراق به پایان برسد.

 

 

روز تاریخی غلبه مردم بر فتنه

پوستر 9دی
نهم دی ماه، مناسبت نه چندان قدیمی ای که در تقویم هایمان ثبت شده است تا بدانیم قدرت ملت در برابر دشمنان آنقدر زیاد است که یک شبه بساط چندماه فتنه انگیزی را جمع کند.

 

 

صنعت پر درآمدی که مغفول مانده است

پوستر توریسم پزشکی
ایران با تمام پیشرفت های پزشکی، رتبه بندی دانشگاه های علوم پزشکی، ظرفیت های درمانی خاص، تخصص های انحصاری در برخی حوزه ها، هزینه های درمانی بسیار کمتر نسبت به سایر کشورها و ده ها ویژگی برتری آورنده ی دیگر، در مقایسه با سایر کشورها در جذب توریسم درمانی چندان موفق ظاهر نشده است. این مطلبی است که به شدت نیاز به آسیب شناسی دارد.

 

 

آخرین اخبار از بسته های حمایتی

پوستر بسته حمایتی دولت
بسته های حمایتی پر سر و صدای دولت به مراحل جدید خود رسیده است و تا این لحظه اقشار زیادی از مردم را تحت پوشش قرار داده است. این گزارش خلاصه ای از آنچه تا به حال دولت در ارائه بسته های حمایتی انجام داده است و آنچه که وعده ی انجام آن را داده است روایت میکند.

 

 

گوشه ای از باید های اخلاقی یک کارگزار

tq.jpg
انتشار نا امیدی در فضای جامعه، تشنج سیاسی، تبلیغ ضعف مدیریت در کشور، ریاکاری، منت گذاشتن سر مردم و خلف وعده بدترین ویژگی هاییست که یک مسئول میتواند داشته باشد.

 

 

 

همه آنچه که از جام‌ملت‌ها باید بدانید

tq.jpg
شنبه، جام ملت های آسیا آغاز در شیخ نشین حاشیه خلیج فارس آغاز خواهد شد.شاید اولین روزهای سال نوی میلادی برای کی روش و شاگردانش رویایی باشد و یک حسرت نیم قرنی پایان یابد و شاید او با یک ناکامی بزرگ پس از 8 سال ایران را ترک کند.

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.