کد خبر: 161281

وزیر کشور: تراز اقتصادی کشور مثبت شد

وزیر کشور با اشاره به افزایش تولید و صادرات در کشور گفت: امسال تولید و صادرات در ابعاد گوناگون در کشور افزایش یافته که این مهم سبب مثبت شدن تراز اقتصادی و تجاری شده است.
اتاق خبر 24

عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر با قدردانی از تلاش مسئولان استان بوشهر در مدیریت برنامه‌ها و بخش‌های مختلف جامعه اظهار داشت: مهمترین مسئله‌ای که دشمنان روی آن تاکید دارند اعتراضات وایجاد یاس و ناامیدی در میان مردم است.

وی، با بیان اینکه یکی از هدف گذاری‌های اصلی تحریم اقتصادی ایجاد نارضایتی در جامعه است گفت: در این زمینه با توجه به وجود ظرفیت‌های بسیار بالا در کشور باید بهره‌وری را افزایش داد.

وزیر کشور افزایش تولید و صادرات را یکی از راهکارهای مهم در راستای مقابله با تحریم‌ها دانست و تصریح کرد: امسال تولید و صادرات در ابعاد گوناگون در کشور افزایش یافته که این مهم سبب مثبت شدن تراز اقتصادی و تجاری شده است.

رحمانی‌فضلی با تاکید بر نقش مهم وحدت و انسجام در ناکام گذاشتن اهداف دشمنان به ویژه آمریکا افزود: وحدت و انسجام داخلی در جامعه بسیار مهم است چراکه اگر این مهم نباشدامنیت در کشور دچار خلل و اهداف دشمن محقق می‌شود.

وی با بیان اینکه دشمن به‌صورت مستقیم در حوزه امنیتی ایران سرمایه‌گذاری می‌کند خاطرنشان کرد: دشمن در ایجاد مشکلات امنیتی در کشور، با وجود نیروهای قوی امنیتی، اطلاعاتی، عملیاتی و مردم نتوانسته بهره لازم را ببرد.

وزیر کشور بیان کرد: به جزء تحریم‌ها، دشمن به صورت مستقیم در حوزه امنیت سرمایه‌گذاری می‌کند و روی این مهم متمرکز شده ولی تاکنون نتوانسته کاری را انجام دهد.

رحمانی‌فضلی با قدردانی از هماهنگی و اتحاد مطلوب میان نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، نمایندگان مجلس، و مسئولان استان بوشهر تصریح کرد: خوشبختانه این هماهنگی و اتحاد سبب شده استان بوشهر کوچک‌ترین مشکلات امنیتی نداشته باشد.

وی نقش آیت‌الله صفایی بوشهری در تقویت اتحاد و انسجام در استان بوشهر را بسیار مهم دانست و افزود: نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها نقش مهم و تاثیرگذاری در اتحاد، انسجام و هماهنگی دارند که الحمدالله آیت‌الله صفایی بوشهری در این زمینه نقش خوب و مطلوبی ایفاء کرده‌اند.

وزیر کشور با بیان اینکه سه پایه اصلی کار و تلاش در استان‌هانماینده ولی فقیه، استاندار و نمایندگان مجلس هستند تاکید کرد: این انسجام در استان بوشهر بسیار مطلوب و خوب است که در عمر ۵ ساله دولت به عنوان وزیر کشور در دولت یازدهم و دوازدهم هیچ وقت عدم وحدت و ناامنی از استان بوشهر مشاهده نشده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.