کد خبر: 160608

واعظی: روحانی از انتصاب داماد خود خبر نداشت

واعظی در پاسخ به سوالی درباره انتصاب داماد رئیس‌جمهور در وزارت صنعت گفت: آقای رییس جمهور از انتصاب داماد خود به هیچ وجه خبر نداشتند.
اتاق خبر 24

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهوری در حاشیه جلسه هیات دولت با بیان اینکه امیدوار هستیم هفته آینده بودجه را تقدیم مجلس کنیم، گفت: ما در یک زمانی باید ساختار بودجه را تجدید نظر کنیم که کار ساده ای نیست، بودجه نویسی برای صد سال گذشته است الان که با محدودیت بودجه روبرو هستیم خیلی نهادها اختصاص ها را حق خود می دانند.

 

وی افزود: ما از هفته گذشته بر اساس رهنمود رهبری جلساتی داشتیم که مفصل بحث و هزینه های زیادی را از اکثر دستگاه ها کم کردیم و استثنا ها بهزیستی و کمیته امداد بود.

واعظی ادامه داد: بازار ارز آرام شده انتظار داریم کالاهایی که در گذشته بالا رفته کاهش یابد در جلسات بحث بسته تثبیت قیمت کالا را داشتیم.

وی در مورد اظهارات اخیر سعید جلیلی گفت: ایشان وقتی همه مردم از برجام خوشحال بودند همین حرف ها را میزدند این فرافکنی برای زمانی است که ایشان خود مسول بودند.

واعظی در پاسخ به سوال دیگری درباره انتصاب داماد رئیس‌جمهور در وزارت اقتصاد گفت: آقای ریس جمهور از انتصاب داماد خود به هیچ وجه خبر نداشتند

منبع: خبرگزاری فارس