کد خبر: 160353

افزایش ۲۰ درصدی حقوق کافی نیست

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش ۲۰ درصدی حقوق‌ معلمان در سال آینده نمی‌تواند مشکلات آنها را حل کند چراکه برخی اقلام افزایش ۲۰۰ درصدی هم داشته است.
اتاق خبر 24

داود محمدی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره کم بودن افزایش حقوق 20 درصدی برای معلمان در سال آینده گفت: ما در این خصوص با 2 مشکل مواجه هستیم چرا که تحولات اقتصادی جامعه معلمان را هم تحت شعاع قرار داده و نگرانی‌های جدی برای معلمان و دیگر اقشار جامعه ایجاد کرده است.

وی تصریح کرد: افزایش ۲۰ درصدی حقوق‌ها در سال آینده هم نمی‌تواند مشکلات آنها را حل کند. چراکه برخی اقلام حتی تا ۲۰۰ درصد هم افزایش پیدا کرده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد راه‌حل‌های دیگری را برای افزایش رفاه معلمان و دیگر اقشار جامعه پیدا کنیم. البته با توجه به اینکه بسیاری از مسائل اقتصادی کشور سیاسی و بین‌المللی است به مردم کشورمان توصیه می‌کنم که با کمی تأمل و صبر اجازه دهند تا کشور از این بحران خارج شود. اما در مجموع دولت و دیگر بخش‌های حاکمیت باید فکر اساسی برای معلمان، کارمندان و دیگر اقشار جامعه و بازنشستگان بکند.

منبع: خبرگزاری فارس