کد خبر: 158170

از نشان افتخار قوه قضائیه تا هفته وحدت

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.

پوستر جمعه

 

 

تقدیر از قوه قضائیه

پوستر نماز جمعه
سطان سکه به سزای رفتارهای عنودانه اقتصادی خود رسیده است و موج بازتاب ها از تب و تاب نمی افتد. دیروز ائمه جمعه سراسر کشور به تشکر و قدردانی از دستگاه قضا و همچنین تاکید بر استمرار اراده راسخ قوه قضائیه در مجازات مفسدین اقتصادی پرداختند.

 

 

نگاهی به معیار های برتر ازدواج

 

پوستر ازدواج
پیامبران در زمان حیات خود الگوی زندگی دنیوی در راستای سعادت اخروی بندگان هستند. این ویژگی در پیامبر با آیه شریفه "لَقَدْ كَانَ لَكُمْ فِي رَسُولِ اللَّهِ أُسْوَةٌ حَسَنَةٌ" تثبیت می شود. امروز که سالگرد ازدواج پیامبر خاتم با حضرت خدیجه علیهما السلام است بر آن شدیم از الگوی ازدواج نبوی مختصری بنویسیم.

 

 

بسته حمایتی؛ از ابهامات تا اطلاعات دقیق

پوستر بسته حمایتی دولت
اینکه بگوییم طرح حمایتی دولت یک طرح بی استفاده و پر از ایراد است خلاف انصاف به نظر میرسد. هرچند رسالت اطلاع رسانی اقتضا میکند ابهامات این طرح جهت استحضار متولیان و مردم بازگو شود و کلیات شفاف آن نیز انعکاس داده شود.

 

 

رابطه قیمت پشت جلد و سرانه مطالعه

tq.jpg
موضوع مطالعه و سرانه ی افسوس برانگیز آن در ایران هیچگاه کهنه و تکراری نمیشود. سرانه مطالعه در کشور 6 دقیقه برآورد شده لازم است آسیب شناسی های جدی برای اصلاح این آمار انجام گیرد.

 

 

وقتی کارد به استخوان می رسد

پوستر عربستان بن سلمان
به نظر می رسد به اندازه کافی از رهبران احمق سعودی، عواید مالی نصیب غربی ها شده باشد. به رسم معروف حذف مهره های سوخته هم که شده وقت آن رسیده است تا شاهد پایان کار جوان افسارگریخته ی خاندان سعودی باشیم.

 

 

وحدت، نشأت گرفته از ریشه های اسلام

tq.jpg
فاصله میان ۱۲ ربیع الأول که سالگرد ولادت بیامبر اکرم (ص) طبق روایات أهل سنت است تا ۱۷ ربیع الأول که تاریخ ولادت رسول الله محمد(ص) بنا بر روایات موجود در شیعه است را به عنوان هفته وحدت نامگذاری کرده اند.

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.