کد خبر: 156601

استعفای عضو هیئت مدیره جدید سپاهان

حسین کفعمی روز گذشته از سوی عظمیان مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان به عنوان عضو جدید هیئت مدیره سپاهان معرفی شد اما او هنوز مهر سمت جدیدش خشک نشده بود که به علت حاشیه های به وجود آمده استعفا کرد.
اتاق خبر 24

بعد از انتخاب کفعمی به عنوان عضو جدید هیئت مدیره باشگاه زمزمه هایی مبنی بر استعفای امیر قلعه نویی در شهر اصفهان شنیده شد که باعث نگرانی هواداران زرد پوشان اصفهانی شد.

با توجه به اینکه امیر قلعه نویی ار سال های گذشته با کفعمی عضو هیئت مدیره جدید سپاهان ارتباط خوبی نداشت بنابراین  بعد از انتصاب کفعمی اعلام شد که سرمربی تیم سپاهان قصد دارد استعفا بدهد و زردپوشان اصفهانی را ترک کند. البته مسئولان سپاهان استعفای قلعه نویی را تکذیب کردند و بر ادامه کار این مربی تاکید کردند.

به هر حال کفعمی بعد از اینکه متوجه شد که مسائل حاشیه ای زیادی بعد از انتخابش به عنوان عضو هیئت مدیره جدیدی سپاهان ایجاد شده است تصمیم گرفت که از سمتش جدا شود و عظمیان مدیر عامل کارخانه فولاد مبارکه هم با این استعفا موافقت کرد.

مسعود تابش مدیر عامل باشگاه سپاهان ضمن تایید این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: کفعمی یکی از مدیران خوب فوتبال کشورمان است اما او صلاح دانست که از سمت هیئت مدیره سپاهان استعفا بدهد.

او درباره اینکه استعفای کفعمی ارتباطی به مسائل حاشیه ای اخیر در تیم سپاهان دارد، گفت: استعفای کفعمی ارتباطی به مسائل حاشیه ای اخیر سپاهان ندارد و او تصمیم گرفت که استعفا بدهد. به هر حال برای کفعمی آرزوی موفقیت می کنم.

مدیر عامل باشگاه سپاهان درباره جایگزین کفعمی خاطر نشان کرد: کفعمی امروز استعفا کرده  و هنوز فرد جدیدی برای سمت هیئت مدیره سپاهان  انتخاب نشده است.

منبع: افکار نیوز

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.