کد خبر: 156173

افتتاح فولاد آرنا با میزبانی از تیم‌ملی فوتبال

مدیرعامل باشگاه فولاد درباره حال و روز نامطلوب این تیم و افتتاح ورزشگاه فولاد آره‌نا صحبت هایی مطرح کرد.
اتاق خبر 24

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره شرایط این تیم و دیگر مسائل نکاتی را بیان کرد‌.

او گفت: از هواداران می‌خواهم صبوری کنند و به روزهای خوب این تیم امیدوار باشند. حبیب اله رضایی درباره وضعیت فولاد خوزستان حرف‌های تازه‌ای به زبان آورد.
*‌ از تیم راضی هستید؟

به هر حال فوتبال همین است. در یک بازی تیم نتیجه می‌گیرد و یک بازی نیز همه چیز گره می‌خورد. تیم مایک‌دست است و در آینده پیشرفت می‌کند. بارها نشان داده‌ایم تیم قابلیت‌های زیادی دارد و طرفداران در آینده شاهد موفقیت‌های بیشتری خواهند بود.

*‌ حتما برای پیشرفت تیم تمهیدات خاصی دارید، از این برنامه‌ها بگویید؟

صددرصد برنامه‌هایی داریم. کادر فنی هماهنگی لازم را دارد، استن مربی کاربلدی است او تیم را خوب هدایت می‌کند و در آینده حتما طرفداران از تیم راضی می‌شوند و بچه‌ها هم با قدرت به میدان می‌روند تا کسی کم نگذاشته باشد.

*‌ اما فعلا هواداران به شدت از نحوه بازی تیم ناراضی هستند و انتقاد زیادی به استن دارند؟

طرفداران اصلی‌ترین سرمایه‌های باشگاه و قدرت تیم هستند اما باید صبورتر باشند. تیم ما گفتنی‌های زیادی دارد که در میادین آینده نشان می‌دهد.

*‌ فکر نمی‌کنید اگر دیر به وضعیت فنی تیم رسیدگی شود، کار از کار بگذرد؟

منطق فوتبال به لحظه‌ها است. فوتبال یعنی استفاده بهینه از لحظه‌ها مقابل پدیده مشهد بازیکنان ما شانس نیاوردند و فرصت‌های خوبی را از دست دادند و باعث شد امتیازات کامل را به حریف تقدیم کنیم. می‌دانیم که هواداران توقع دارند و ما هم همه‌جور تدارکات را پیش‌بینی کردیم تا بازی به بازی بهتر شوند.

*‌ سیاست برکناری استن را در دستور کار ندارید؟

افق پیش‌روی ما روشن است و امیدواریم فولاد در آینده بدرخشد. مطمئنیم تیم غیرتمند فولاد  می‌تواند در فصل جاری با همه مشکلات خودش را ثابت کند. اهل پیش‌داوری کردن نیستم و نمی‌خواهم به اماها و اگرها فکر کنم. هواداران هم این منطق را می‌پذیرند.

*‌ برای آینده چه باید کرد؟
همان‌طور که گفته‌ام برای آینده برنامه‌هایی در نظر داریم که امیدوارم به همه اهداف‌مان برسیم و باز هم هواداران راشادتر از قبل کنیم.

*ورزشگاه فولاد آره‌نا در چه وضعیتی قرار دارد؟

ورزشگاه اختصاصی فولاد خوزستان در اواخر ماه جاری به افتتاح خواهد رسید، آخرین مراحل عملیات رفع نواقص را سپری می‌کند. کار تکمیل و راه‌اندازی سیستم نور ورزشگاه به پایان رسیده است و فولاد آره‌نا به 2400 لوکس نور مجهز شده است.این حجم از روشنایی جدا از چراغ‌های زیر سقف برای روشنایی تماشاگران است.میزان روشنایی ورزشگاه اختصاصی فولاد خوزستان بالاتر از ورزشگاه‌های آزادی تهران، امام رضا (ع) مشهد و نقش جهان اصفهان بوده و به نوعی در کشور منحصر به فرد است.

*برای افتتاح این ورزشگاه سر انجام چه تیم هایی می آیند؟

خوشبختانه پروژه ورزشگاه 30 هزار نفری فولاد به اتمام رسیده است و با توجه به اهمیت بسیار بالای افتتاح از این ورزشگاه، برای برپایی یک مراسم افتتاحیه باشکوه و میزبانی از یک بازی بین المللی تلاش هایی صورت گرفته و برهمین اساس درخواست رسمی باشگاه جهت میزبانی یکی از بازی های تیم ملی فوتبال ایران به مسوولان فدراسیون فوتبال و هیات فوتبال ارائه شده است.

قطعاً حضور تیم ملی در استان خوزستان با توجه به ظرفیت بالای فوتبالی این استان و جایگاه آن در ورزش کشور حرکتی بسیار زیبا و ماندگار خواهد بود و برای مجموعه فولاد نیز افتخار میزبانی از ملی پوشان کشورمان در مسیر جام ملت ها و همزمانی انجام این دیدار با افتتاحیه ورزشگاه بی همتای این باشگاه بسیار ارزشمند خواهد بود و ان‌شاءالله مجموعه فولاد خوزستان در این مسیر تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا در کنار مردم فوتبالدوست خوزستان و اهواز میزبان بسیار خوبی برای تیم ملی باشد.
زمان قطعی این بازی مشخص نشده است اما به احتمال زیاد در روزهای پایانی این ماه خواهد بود. قرار است که تیم ملی 24 آبان با تیم ملی ترنیداد و توباگو بازی کند و بعد از آن یک دیدار تدارکاتی دیگر خواهد داشت و ما مکاتبات لازم را انجام داده ایم تا ان‌شاءالله در صورت برگزاری این بازی تدارکاتی، برنامه افتتاح فولاد آرنا را در حضور ملی پوشان و با مشارکت مسوولان بلندپایه در کلانشهر اهواز انجام دهیم.

منبع: ورزش 3

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.