کد خبر: 152297

هفته محرمی اتاق خبر24

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.

 

پوستر جمعه

 

حماسه ای که خللی به آن وارد نمی شود

پوستر اربعین
نقشه دشمنان جمهوری اسلامی با عنوان تفرقه بین ایرانی و عراقی برای تحت الشعاع قرار دادن راهپیمایی اربعین حسینی قبل از به بار نشستن، شناسایی و نقش بر آب شد. اما ما نیز باید بیش از پیش هشیار باشیم و آماده.

 

 

ترمیم طولانی مدت "ازن" عزیز

پوستر ازن
کاری که ما طی صده های گذشته با محیط زیستمان کرده ایم دقیقا چیزی شبیه سوراخ کردن کشتی ای است که در آن سوار هستیم. فاحش ترین آسیبی که انسان به سردمداری بعضی کشورها به کره زمین زده است که بعد از گذشت سال ها هنوز تهدید آن از بین نرفته به لایه ازن است. امروز که روز جهانی حفاظت از لایه ازن است فرصتی دست داده است تا اشاره ای به این موهبت آسیب دیده کنیم.

 

 

بحران قاچاق بنزین و راه حل آن

پوستر قاچاق سوخت
اخبار تاسف بار قاچاق بی رویه بنزین از داخل کشور چشم و گوشمان را پر کرده است. سود بعضا 1000درصدی قاچاق سوخت در شرایط فعلی موجب شده است قاچاقچیان از هیچ راهی برای تحقق این خیانت فروگذار نکنند.

 

 

عاشورا در اشعار شهریار

پوستر شهریار
شعر و ادبیات فارسی تحت تاثیرات گسترده واقعه ی عاشورا، شاعران آئینی فراوانی را در خود پرورانده است که به مرور یک مکتب خاص ادبی به نام شعر عاشورایی را پدید آورده اند. در روز شعر و ادبیات فارسی به آثار عاشورایی شهریار شاعران ایران اشاره نگاهی خواهیم انداخت.

 

 

جرعه ای از دریای ادب قمر بنی هاشم(ع)

پوستر تاسوعا
روز تاسوعا و فرصتی برای شناختن بهتر و بیشتر حضرت عباس را غنیمت شمردیم و علاوه بر شرح وقایع روز نهم محرم به شرح برجسته ترین ویژگی های شخصیتی قمر منیر بنی هاشم پرداخته ایم.

 

 

پای درس عاشورایی امام حسین علیه السلام

پوستر عاشورا
ماوقع روز دهم را باخون نوشته اند. از لابلای سرخی این خون درسهای سبزی برای نگاشته اند که اگر آن ها را از بر نباشیم انگار نه انگار که عاشورایی بر ما گذشته است.

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.