کد خبر: 152263
سرپرست پلیس امنیت عمومی:

قهوه خانه‌ها طبق دستورالعمل‌های موجود اجازه فعالیت درایام محرم را دارند

سرپرست پلیس امنیت عمومی درخصوص ساعت عزاداری هیئت‌ها، برخورد با رانندگانی که آلودگی صوتی ایجاد می‌کنند و همچنین مراسم قمه زنی در ملاعام خبرداد.  
اتاق خبر 24

سرهنگ علی نورزی اظهار داشت:طبق جلساتی که قبل از آغاز ماه محرم با سازمان تبلیغات اسلامی و هیئت امنای هیئت هاو تکایا داشتیم توصیه کردیم جهت رفاه حال شهروندان مراسم تا ساعت یازده و یازده ونیم شب ادامه داشته باشد و درصورت ادامه داشتن از خیابان در داخل تکایاو هیئت‌ها انجام شود.

وی در ادامه درخصوص فعالیت قهوه خانه در شب‌های تاسوعا وعاشورا نیز گفت:بر اساس دستورالعمل‌های نظارت امور صنفی ساعت‌های فعالیت اصناف مشخص شده و پلیس به صورت جدی با افرادی که به صورت غیرقانونی و درساعات پایانی شب به فعالیت‌های صنفی خود ادامه دهند برخورد خواهد کرد. شهروندان نیز اگر با مورد مشکوکی برخورد کردند می‌توانند با پلیس تماس گرفته و گزارش دهند.

رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ درباره خودرو‌هایی که درایام محرم و شب‌های عزاداری مزاحمت صوتی ایجاد می‌کنند گفت:پلیس با هرگونه آلودگی صوتی که باعث آزار واذیت شهروندان می‌شود برخورد جدی خواهد کرد.

نوروزی با وهن خواندن مراسم قمه زنی افزود:خوشبختانه در چند سال گذشته پس از فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص اینکه قمه زنی انجام نشود چرا که باعث سوء استفاده دشمنان اسلام می‌شود شاهد اجرای این مراسم به صورت علنی در شهر تهران نبودیم.

وی ادامه داد:با این حال اگر پلیس با موارد علنی قمه زنی درخیابان برخورد می کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.