کد خبر: 152121

تغییرات اساسی ایجاد شده با به روزرسانی جدید اپل واچ

شرکت اپل قرار است به همراه اپل واچ  افزونه های جدیدی برای تناسب اندام معرفی کند که می تواند بسیار کاربردی باشد و توجه کاربران را به خود جلب کند. این افزونه های جدید اپل واچ قطعا طرفداران زیادی خواهند داشت.
اتاق خبر 24

تغییرات اساسی ایجاد شده با به روزرسانی جدید اپل واچ و سیستم عامل آن همراه خواهد بود. در سیستم عامل WatchOS 5 قطعا شاهد افزونه های جدید اپل واچ خواهیم بود. این به روزرسانی جدید برای دارندگان Apple Watch 2 و Apple Watch 3 در دسترس خواهد بود.

 

اپل واچ همچنین از افزونه جدید واکی تاکی هم بهره خواهد برد که در آن کاربران می توانند خیلی سریع با دوستان و آشنایان خود در ارتباط باشند. همچنین برنامه های جذابی هم برای این به روزرسانی معرفی شده است که می تواند نظرات کاربران را به خود جلب کند.

بعضی از به روزرسانی های جذاب سیستم عامل WatchOS 5 مخصوص ورزشکاران و افرادی است که به دنبال تناسب اندام هستند. در ادامه قصد داریم این افزونه های جدید اپل واچ را به شما معرفی می کنیم.

با دوستان خود رقابت کنید

یکی از بهترین اتفاقات در زمان تمرین می تواند وجود یک حریف تمرینی باشد. در برنامه Fitbit شما می توانید با دوستان خود در میزان تمرینات با هم رقابت کنید.

با وجود سیستم عامل WatchOS 5 شما می توانید با دوستان خود رقابت های هفتگی داشته باشید. شما همچنین می توانید فرآیند تمرینات دوستان خود را پیگیری کنید.

سیستم تشخیص خودکار تمرینات

یکی دیگر از افزونه های جدید اپل واچ سیستم تشخیص خودکار تمرینات است. زمانی که اپل واچ شما حس کند که تمرینات خود را شروع کرده اید به شما اطلاع می دهد.

زمانی هم که شما تمرینات خود را تمام کنید نیز به شما اطلاع خواهد داد.

حالت های تمرینی متنوع تر

اپل در به روزرسانی جدید اپل واچ، 12 حالت تمرینی جدید را هم به سیستم عامل آن اضافه کرده است. برای مثال تمرینات یوگا جزو حرکات تمرینی حساب می شود.

سیستم اندازه گیری در زمان دویدن

زمانی که شما در حال دویدن هستید، سیستم اندازه گیری جدیدی برای تمرینات شما پیشنهاد می شود. شما می توانید با اندازه گیری های مختلف مسافت پیموده خود را تعیین کنید.

گوش دادن به پادکست های مختلف

اساسا این افزونه ورزشی محسوب نمی شود اما شما می توانید از این پادکست ها برای زمان دویدن یا کوهنوردی خود استفاده کرده تا انرژی دوچندانی دریافت کنید.

شما می توانید از پادکست های مختلف سایت اپل استفاده کنید.

منبع:کالاسودا


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.