کد خبر: 15165
در بیست و یکمین مجمع سراسری فرماندهان سپاه؛

سردار سلامی: با "ایجاد میدان‌های جدید در دوردست" تمرکز دشمن را متفرق کردیم

جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه سیاست‌های منطقه‌ای دشمن با توقف و ناکامی مواجه شده است، اظهارداشت: ما توانسته ایم با ایجاد میدان‌های جدید در دور دست تمرکز دشمن را متفرق کنیم.  
اتاق خبر 24

سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه صبح امروز (24 شهریورماه) در مجمع سراسری فرماندهان و مسئولین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در تهران برگزار می شود، با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی و خیر مقدم به فرماندهان و مسئولین سپاه اظهار داشت: ما امروز در اینجا جمع شده‌ایم تا فضای جدید انقلاب اسلامی را بازشناسی کرده و با الهام از پرتوهای درخشان هدایت الهی امام مسلمین و پیشوای انقلاب‌مان رسالت‌های جدید سپاه را در شرایط جدید دریافت و مسیر تکوین سپاه را برای آینده پیش رو بشناسیم.
وی افزود: امروز گرد هم آمده‌ایم تا مخاطرات جدیدی که انقلاب اسلامی را تهدید می‌کند بازشناسی کرده و اراده خود را برای اقدامات اطمینان بخش طراحی کنیم.
سردار سلامی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا به امروز با پشت سرگذاشتن مسیری پرفراز و نشیب به توفیقات ارزنده ای دست یافته است، گفت: ما امروز مسیر آرزوهای دشمن را سد کرده و توطئه‌های مختلف از نیمه سخت و امنیتی تا جنگ تحمیلی را با آزادگی، جانبازی و ایثار پشت سر گذاشته‌ایم.
وی تصریح کرد: ما امروز توانسته‌ایم در برابر تهاجم، غارت و هجوم فرهنگ غرب ایستادگی کنیم؛ ما از میدان تحریم اقتصادی دشمن عبور کرده و ملت ما توانسته‌اند با صبر و شکیبایی رویای دشمن را باطل کنند؛ ما توانستیم در عصر محاصره علمی غرب با تکیه بر اندیشه‌ها و افکار درونی ملت به پیشرفت‌های شگرفی دست یابیم که این اتفاق در تاریخ کشورها بی سابقه است.
جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه امروز توانسته‌ایم فتنه‌های داخلی را خاموش کنیم، گفت: ملت ایران در حماسه 9 دی با حضور انقلابی و ولایی خود پاسخ محکمی به فتنه گران داد.
وی با تاکید بر اینکه سیاست‌های منطقه‌ای دشمن با توقف و ناکامی مواجه شده است، اظهارداشت: ما توانسته ایم با ایجاد میدان‌های جدید در دور دست تمرکز دشمن را متفرق کنیم.
سردار سلامی با برشمردن ظرفیت‌های اطمینان بخش نیروی زمینی، دریایی، هوا فضا و نیروی قدس اضافه کرد: بسیج، قلوب مردم را تسخیر کرده و الگوی تفکر بسیجی تنها الگویی است که در میدان جدید می تواند عرصه را بر دشمن سخت کند.
وی در ادامه افزود: بسیج بخش مهمی از انقلاب اسلامی ماست و ما درپی تکوین هر چه بزرگتر و بهتر آن هستیم.
جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ایران اسلامی امروز به یک قدرت دفاعی و بازدارنده نیرومند و اطمینان بخش دست یافته است، گفت: ما توانسته ایم قدرت نظامی دشمن را از اعتبار خارج کرده و آنها را مجبور به تغییر الگوی رفتاری خود کنیم و این واقعیتی انکارنشدنی است که به برکت رهبری فرزانه و وارسته انقلاب اسلامی حاصل شده است.
وی با تاکید بر اینکه مقاومت همچنان ادامه دارد، گفت: این مقاومت در اشکال جدید امروز، جریان داشته و به فرموده رهبر معظم انقلاب راهبرد دشمن نفوذ به حاکمیت و ارزش‌ها برای ایجاد تغییر در ذهن‌ها و قلب‌ها است.
سردار سلامی با بیان اینکه دشمنان ما درصدد ایجاد تغییر در صفحه ذهن مردم و مسئولین بوده و تلاش می‌کنند تا به تاریخ و سرنوشت ما برگردند، اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این فضای جدید راهبردی مقابله قرار گرفته و ما آمده ایم که بگوییم امروز هیچ چیز تغییر نکرده است.
جانشین فرمانده کل سپاه در پایان با تاکید بر اینکه خورشید حیات دشمنان ما به مغرب حیاتشان نزدیک است، گفت: سپاه، شناخت بخش ناپیدای راهبردهای دشمن را برعهده دارد و امیدواریم دشمنان را در لباس جدید شناخته و فریب خنده‌های به ظاهر شیک آنها را نخوریم.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.