کد خبر: 150404

واکنش فتحی به بازگشت قلعه‌نویی!

سرپرست باشگاه استقلال گفت:ما به نظر سرمربی تیم ملی احترام می‌گذاریم و اصلا قضاوتی نداریم که کی‌روش می‌خواهد تیم ما را خراب کند، اگر این 6 بازیکن را هم دعوت نمی‌کرد باز هم همین نظر را داشتم.
اتاق خبر 24

امیر حسین فتحی در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال، وضعیت بدهی باشگاه به بازیکنان به خاطر ضرب‌العجل AFC و مسائل مختلف صحبت‌های زیر را انجام داد:

ابتدا به ماجرای مطالبات بازیکنان استقلال برسیم، جواد نکونام مدعی شده باشگاه مطالبات وی را پرداخت نکرده و توافقی با باشگاه انجام نداده است.

طلب آقای نکونام 320 میلیون تومان بوده که مستقیما در این زمینه همکارانم با نکونام در ارتباط بوده است.بحث مالیات جواد نکونام و مطالبات وی دو بحث مجزا بوده که در مورد مالیات وی هم ما اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

از روز گذشته بحث حضور فرهاد مجیدی و مجتبی جباری در کادر فنی استقلال مطرح شده است، شما چقدر این اخبار را تائید می‌کنید؟

اصلا چنین بحثی مطرح نشده است.

اما بعد از جدایی ساناک عنوان شد که قرار است مجیدی یا جباری به کادر فنی اضافه شوند...

اصلا چنین مساله‌ای مطرح نبوده است.من نمی‌گویم این موضوع منتفی است چون اصلا بحثی در این زمینه مطرح نشده است.وقتی چیزی مطرح نشده به نظر شما من باید چه حرفی در این زمینه بزنم؟زمانی گفته می‌شود که قرار است فلان شخص به استقلال بیاید و بحثش مطرح می‌شود آنوقت باید در موردش صحبت کنم ولی وقتی اصلا بحثی در این زمینه مطرح نشده و شفر هم درخواستی در این زمینه نداشته پس بهتر است در موردش صحبتی نکنم.سرمربی تیم استقلال هیچ درخواستی مبنی بر اضافه شدن مربی ایرانی یا خارجی از من نداشته است. ما به دنبال ساناک بودیم ولی او نیامد.

دلیل اصلی عدم بازگشت ساناک به ایران چیست؟

واقعا نمی‌دانم. ما یک ماه با او در حال صحبت بودیم ولی وقتی او گفت نمی‌توانم به تهران بیایم ما نمی‌توانیم به زور او را به اینجا بکشانیم.همانطور که گفتم شفر هم درخواستی برای حضور یک مربی دیگر در استقلال از ما نکرده است.

در مورد جذب بازیکن جدید چطور؟چون در برخی از رسانه‌ها عنوان شده که قرار است یک بازیکن سرشناس به استقلال اضافه شود.

سرمربی تیم هیچ درخواستی از من به عنوان سرپرست باشگاه برای جذب بازیکن جدید نکرده است.

مصدومیت علی کریمی قبل از بازی با السد باعث شد تا خیلی ها به جذب این بازیکن انتقاد کنند. شما چه نظری دارید؟

مصدومیت کریمی اتفاقی بوده و ان‌شاالله که مشکلی خاصی نیست. او روز گذشته در تمرین تیم ملی هم حضور پیدا کرده و در ادامه کارش را انجام خواهد داد.

از روزی که کارلوس کی‌روش 6 بازیکن استقلال را به تیم ملی دعوت کرده برخی از مخاطبان فضای مجازی عنوان کردند که این اتفاق به ضرر استقلال است و حتی این بحث مطرح شد که کی‌روش عمدا از استقلال 6 بازیکن را دعوت کرده است. شما مشکلی با این موضوع ندارید؟

نه اصلا.ما به نظر سرمربی تیم ملی احترام می‌گذاریم و اصلا قضاوتی نداریم که کی‌روش می‌خواهد تیم ما را خراب کند. اگر این 6 بازیکن را هم دعوت نمی‌کرد باز هم همین نظر را داشتم. این تشخیص سرمربی تیم ملی بوده و در حوزه اختیارات ما نیست که بگوییم چرا از تیم ما 6 بازیکن یا کمتر و بیشتر دعوت شده‌اند.من این اخلاق را ندارم که انتقاد کنم، مربی تیم ما هم برای انتخاب نفراتش نظر خود را دارد و سرمربی تیم ملی هم همین‌طور.

ماجرای بدهی‌های استقلال تمام شد یا هنوز ادامه دارد؟

بدهی‌های ما کلا جمع شده البته نفراتی که شکایت کرده بودند.

پس وضعیت مطالبات پروپیچ به کجا رسید؟

پرونده پروپیچ و گومز در جریان است و رای قطعی صادر نشده است. ما بدهی خود به اشخاصی که رای قطعی داشتند را تسویه کردیم.

پس تکلیف بدهی‌های باشگاه به برخی از مربیان و بازیکنان سابق تکلیفش چه می‌شود؟

یکسری از بازیکنان از ما شکایت نکرده و رای قطعی نداشتند.در اطلاعیه‌ای که باشگاه استقلال منتشر کرد و 5 بند هم داشت اعلام کردیم که بدهی بقیه افرادی که از ما طلب دارند و صبوری کردند را هم تسویه می‌کنیم.حتی روز گذشته طلب چند نفر دیگر را هم تسویه کردیم.

شما برای بازی برگشت مقابل السد که نا امید نیستید؟

اصلا. فوتبال است و ما امیدواریم استقلال در دور برگشت نتیجه خوبی بگیرد. این برد و باخت ها در فوتبال اتفاق می‌افتد.

در این چند روز حملات زیادی به شفر شده و خیلی ‌ها از سرمربی تیم استقلال انتقاد کردند.شما از شفر حمایت می‌کنید؟

تازه 5 هفته از مسابقات گذشته است. این اتفاقات طبیعی است. وقتی تیم می‌برد همه تشویق می‌کنند و اگر ببازد این اتفاقات می‌افتد. ما از شفر حمایت می‌کنیم و هواداران یاد روزهای خوب استقلال باشند.مطمئن باشید روز به روز هماهنگ تر و بهتر خواهیم شد.

به عنوان سوال آخر شما صحبت‌های طباطبایی درمورد بازگشت قلعه‌نویی به استقلال را شنیدید؟

من این صحبت‌ها را شنیدم چون در ایران حضور نداشتم. به نظر من صحبت‌های طباطبایی قابلیت جواب را ندارد. به هر حال او نظرش را گفته است ولی من جوابی ندارم.

منبع: خبرگزاری فارس

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.