کد خبر: 149975

باشگاه استقلال مالیات رحمتى و نکونام را پرداخت می‌کند

مسئولان باشگاه استقلال در تلاش هستند مالیات قرارداد مهدی رحمتی و جواد نکونام را پرداخت کنند.
اتاق خبر 24

 مسئولان باشگان استقلال با پرداخت طلب بسیارى از شاکیان و مختومه کردن پرونده هاى آن‌ها مشکلى براى دریافت مجوز حرفه اى از کنفدراسیون فوتبال آسیا ندارند.

همچنین مسئولان باشگاه استقلال قصد دارند مالیات قرارداد‌ مهدی رحمتى و جواد نکونام را پرداخت کنند تا این ٢ نفر هم مشکلى در آینده نداشته باشند.
دور جدید تمرینات استقلالى‌ها از امروز

با نظر وینفرد شفر دور جدید تمرینات بازیکنان استقلال از امروز آغاز شده است.

آبى پوشان پایتخت صبح امروز با حضور در سالن وزنه به بدنسازى پرداختند و زیر نظر فیلیپ تمرینات خود را دنبال کردند.

شاگردان شفر عصر امروز هم در یک نوبت به انجام تمرینات تاکتیکى مى پردازند.
سفر سرپرست باشگاه استقلال به امارات

سرپرست باشگاه استقلال برای پیگیری امضای قرارداد نهایی انتقال مامه تیام به باشگاه عجمان و نیز مقدمات پرداخت مبلغ ترانسفر این بازیکن به باشگاه استقلال امروز (جمعه) راهی امارات شد.امیر حسین فتحی در این سفر با مدیر عامل باشگاه عجمان دیدار و گفت و گو می‌کند.
پرونده استقلالیها در AFC  بسته شد

باشگاه استقلال، با پیگیری‌های انجام شده توسط مدیران باشگاه استقلال و برگزاری جلسات متعدد و فشرده، پرونده بازیکنان پیشین و پیشکسوتان این باشگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا را بست با توجه به استعلامات اخذ شده از کنفدراسیون فوتبال آسیا و با مساعدت فدراسیون فوتبال و تمامی بازیکنان پیشین و پیشکسوتان باشگاه استقلال که به نحوی در لیست کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار داشتند، پرونده هایی که در مسیر اخذ مجوز حرفه ای گری باشگاه استقلال برای لیگ قهرمانان فصل آینده قرار داشت، حل و فصل گردید تا این باشگاه مشکلی برای حضور مقتدرانه در لیگ قهرمانان فصل آینده نداشته باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران