کد خبر: 149962

سازمان لیگ برتر ادعای آذری را بررسی می کند

سعید آذری، مدیر عامل باشگاه ذوب آهن بعد از باخت تیم به پدیده بسیار عصبانی بود و حرف های متعددی را علیه سازمان لیگ برتر و داوری مطرح کرد.
اتاق خبر 24

سعید آذری ضمن اشاره به این نکته که اگر داور بچه هم بود صحنه منجر به پنالتی برای تیم ذوب آهن را پنالتی اعلام می کرد خطاب به سازمان لیگی ها گفت: اگر نمی توانید لیگ برتر را به خوبی و به صورت حرفه ای برگزار کنید استعفاء بدهید و برود تا یک اتحادیه قدرتمند زیر نظر باشگاه ها لیگ برتر را برگزار کند.

سعید آذری در مصاحبه خود به این نکته اشاره کرده است یکی از باشگاه ها استاندارد لیگ را بهم ریخته و به جای اینکه از سازمان صدا و سیما بابت پخش بازی هایش پول بگیرد پول می دهد تا بازی هایش پخش شود.

سازمان لیگ برتر بعد از خواندن این بخش از مصاحبه سعید آذری به دنبال باشگاهی است که به سازمان صدا و سیما بابت پخش بازی هایش پول می دهد.

سازمان لیگ برتر بر این باور است این کار اشتباه و در تعارض با تلاش های این سازمان برای امضای حق پخش با سازمان صدا و سیما است. آنطور که از راهروی سازمان لیگ برتر خبر رسیدن این باشگاه با تذکر جدی از سوی فدراسیون فوتبال روبرو می شود.

فدراسیون فوتبال سال ها پیش در نامه ای به معاون اداری مالی سازمان صدا و سیما از این سازمان خواست به شبکه های استانی تذکر بدهد که از تیم های دسته اول بابت پخش بازی ها پول نگیرد که سازمان صدا و سیما این توصیه را به شبکه های استانی انتقال داد.

گفتنی است دو سه فصلی است تیم ها بابت حق پخش ریالی از سازمان صدا و سیما دریافت نمی کنند.

منبع: ورزش 3

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.