کد خبر: 14710

بارندگی و ناپایداری جوی در کشور

کارشناس سازمان هواشناسی برای امروز و فردا در استان های واقع دردامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی، جنوب و جنوب شرق کشور رشد ابر، رگبار باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی کرده است.
اتاق خبر 24

کبری رفیعی گفت : امروز با گذر موجی از نوار شمالی کشور در برخی مناطق شمال غرب، استان های ساحلی دریای خزر و سپس روز یکشنبه در سواحل شرقی خزر و ارتفاعات شرقی البرز، به ویژه در بعد ظهر،ابرناکی، رگبار و رعد وبرق و وزش باد پیش بینی می شود. 

وی افزود : این شرایط امروز در استان های هرمزگان، فارس، بوشهر، جنوب سیستان و بلوچستان، نیمه غربی کرمان، جنوب یزد و دامنه های زاگرس دراستان های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب و غرب اصفهان،  شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، ارتفاعات البرز در استانهای قزوین، البرز، تهران و سمنان انتظار می رود.

رفیعی اظهار داشت : فردا نیز استان های هرمزگان، فارس، جنوب کرمان ودامنه های زاگرس دراستان های چهارمحال و بختیاری،کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، لرستان، و استانهای مازندران، گلستان، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز در استان های تهران و سمنان این شرایط جوی را خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما